دانلود بازی The Crows Eye برای کامپیوتر

دانلود بازی The Crows Eye

بازی‌های معمایی به چند دلیل می‌توانند بسیار جذاب و سرگرم‌کننده ظاهر شوند. یکی وجود روایت داستان زیبا و تأثیرگذار، یکی گیم پلی درگیرکننده و چالش‌برانگیز که مملو از معماهای جذاب است و در آخر هم طراحی زیبا و هنری محیط‌های هنری در مراحل. این ویژگی‌ها اگر همگی در کنار هم وجود داشته باشند، می‌توانند شاهکاری را خلق‌کننده که برای بسیاری جذابیت دارد. بازی The Crows Eye از استودیو 3D2 Entertainment عنوانی معمایی با همین ویژگی‌ها بوده که شما را وارد یک دانشگاه پزشکی متروکه می‌کند تا ذهن و تفکرتان را به چالش بکشند.

داستان بازی سبک و سیاقی مرموز داشته و با خوشامدگویی شما به دانشگاه شروع می‌شود. اسم دانشگاه Crowswood نام داشته و رئیس آن که William Holtwick نام دارد از شما با خوشامدگویی استقبال می‌کند. در این دانشگاه، یاد می‌گیرد که همیشه اخلاقیات مهم نیستند و در شرایط سخت ممکن است خیلی چیزها را زیر پا بگذارید، حال آیا می‌توانید تصمیم درست بگیرید و خودتان را نجات دهید یا تا ابد در بین موانع گیر خواهید افتاد.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و اتاق‌های زیادی برای گشت‌وگذار و عبور در آن وجود دارد. هر اتاق بخش متفاوتی از دانشگاه بوده که بسته به موضوع و کاربرد آن، معماها و موانع متفاوتی در آن تجربه خواهید کرد. بازی المان‌هایی از ژانر وحشت را نیز در اتمسفر خود پیاده‌سازی کرده تا تجربه شما هیجان‌انگیزتر و لذت‌بخش‌تر شود. بخش‌هایی نیز به ژانرهای علمی تخیلی نزدیک می‌شود و با تکنولوژی‌های مدرن و خیالی سر و کله خواهید زد. این تنوع بالا در کنار معماهای متفاوت، بازی را به‌شدت سرگرم‌کننده کرده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Portal 2 و Little Nightmares 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Barotrauma با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.