دانلود بازی The Dark Pictures Anthology House of Ashes برای کامپیوتر

دانلود بازی The Dark Pictures Anthology House of Ashes

سری بازی‌های The Dark Pictures Anthology عناوینی ترسناک و مستقل هستند که داستانی عمیق و جذاب را به شکل سینمایی برای بازیکنان روایت می‌کنند. سبک طراحی فضا و اتمسفر بازی، عمق کاراکترها، گرافیک واقع‌گرایانه و نکات مبهم و رازآلود از ویژگی‌های اصلی این سری هستند. علاوه بر این روایت این بازی‌ها مملو از لحظات پراسترس و ترسناک بوده که در کنار اتمسفر گیرای بازی، تجربه متفاوتی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. عنوان House of Ashes شماره سوم این سری بازی‌ها بوده که به‌تازگی توسط استودیو Supermassive Games منتشر شده است.

داستان بازی در آخرین روزهای جنگ عراق و حضور نیروهای آمریکایی در آنجا جریان دارد. نیروهای ویژه به دنبال پیدا کردن سلاح‌های کشتارجمعی، کشف کشنده‌تر و خطرناک‌تری می‌کنند. آن‌ها معبدی قدیمی در زیر زمین می‌رسند که لانه موجوداتی مخوف و فرازمینی است. با گیر افتادن در این معبد، این گروه باید برای زنده ماندن و سر کردن شب، با دشمنان قدیمی خود در سطح زمین پیمان دوستی ببندند وگرنه سرنوشتی بدتر از مرگ در انتظارشان خواهد بود.

شما در این بازی با 5 کاراکتر مختلف همراه هستید که هرکدام ویژگی‌های شخصیتی و داستان پس‌زمینه متفاوتی دارند. اعضای این گروه تفاوت عقیده زیادی داشته و چندان با یکدیگر همسو نیستند. این تضاد و تعامل میان آن‌ها، تصمیم‌گیری را سخت کرده و تحت تأثیر قرار می‌دهد. تصمیم‌های شما نقش بسیار مهمی در روند پیشروی داستان بازی کرده و هرکدام ممکن است تفاوت مرگ و زنده ماندن یکی از این افراد باشد. اینکه بتوانید کدورت‌های گذشته را کنار گذاشته در کنار هم از پس از معبد شوم برآیید و یا برعکس بگذارید هرج‌ومرج بین آن‌ها باقی بماند، همگی بر عهده خودتان است.

گیم پلی بازی ترکیبی از گشت‌وگذار و صحنه‌های سینمایی بوده که در آن انتخاب‌های شما به‌شدت مؤثر واقع می‌شوند. گرافیک زیبای بازی در کنار اتمسفر قوی پیاده‌سازی شده، تجربه هولناک و لذت بخشی را در اختیارتان قرار خواهد داد. بخشی به اسم Curator’s Cut نیز طراحی شده که پس از پایان داستان اصلی می‌توانید از دید سایر کاراکترها نیز برخی صحنه‌ها را تکرار کنید. همچنین این بازی دارای پایان‌های متفاوتی است که بسته به نوع تصمیم‌های شما شکل خواهد گرفت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Alan Wake و Road 96 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Dark Pictures Anthology House of Ashes با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.