دانلود بازی The Dark Pictures Anthology Little Hope برای کامپیوتر

دانلود بازی The Dark Pictures Anthology Little Hope

موفقیت بازی Until Dawn باعث شد استودیو Supermassive Games را به فکر بیندازد که یک فرانچایز ترسناک راه بیندازد و این‌طور بود که سری بازی The Dark Pictures Anthology شروع به کار کرد. سال گذشته بازی Man of Medan را دیدیم که تفاوت زیادی در بازی‌های ترسناک ایجاد کرد و بخش آنلاین آن طرفداران زیادی پیدا کرد. این استودیو به همت شرکت BANDAI NAMCO Entertainment با نسخه‌ی جدیدی برگشته است و این بازی The Dark Pictures Anthology Little Hope است که شمارا به دنیای تاریک و ترسناکی برمی‌گرداند که در وحشتناک‌ترین کابوس‌ها هم پیدا نمی‌شود: به شهر جدید خوش‌آمدید!

در بازی The Dark Pictures Anthology Little Hope با پنج شخصیت جدید سروکار دارید که داخل شهر دورافتاده‌ای به نام Little Hope گیر افتاده‌اند. این پنج نفر شامل یک چهار دانش‌آموز و معلمشان می‌شود که در تاریک‌ترین کابوس عمرشان گیر افتاده‌اند و این شهر قدیمی پوشیده از ارواح و موجودات ترسناکی است که می‌توانند در یک‌لحظه، جان تک‌تک اعضای گروه را بگیرند. همراه این پنج نفر شوید و قبل از آنکه شیاطین بتوانند بر شما غلبه پیدا کنند و روح شمارا تسخیر کنند، راه خروج از شهر را پیدا کنید. سراسر این شهر توسط مردمانی اشغال‌شده که حالا به تسلط شیاطین درآمده‌اند و جادوگرانی را خواهید دید که می‌خواهند روح شمارا تا ابدیت داخل شیشه قرار دهند.

بازی The Dark Pictures Anthology Little Hope از عناوین ترسناک زیادی الهام گرفته و موفق به القای حس ترس توسط المان‌های محیطی مانند آب‌وهوا شده که حس ترس را به‌خوبی ارائه می‌کند. دنیای بازی اجازه‌ی گردش را می‌دهد و اگرچه با یک دنیای جهان‌گستر مواجه نیستیم اما آزادی عمل بیشتری نسبت به نسخه‌های پیشین وجود دارد. استودیو Supermassive مدت‌هاست به دنبال القای حس ترس به‌صورت کاملاً واقعی است و بالاخره توانسته در Little Hope این هدف را عملی کند. نسخه‌های قبلی با حضور افراد مشهوری همراه بوده‌اند و این نسخه هم با حضور Will Poulter که یکی از ستارهای سریال Black Mirror است همراه شده و در این بازی خوش درخشیده است. استودیو پیشرفت زیادی در زمینه‌ی شخصیت‌پردازی داشته و بالاخره یک اثر ترسناک داستانی فوق‌العاده را شاهدیم.

بخش آنلاین بازی مانند نسخه پیشین، از چندین مؤید مختلف پشتیبانی می‌کند و می‌توانید داستان را هم کنار دوستانتان به‌پیش ببرید و کافی است که نسخه‌ی آفلاین را نصب کنید و توسط Lan به یکدیگر متصل شوید. تابه‌حال کسی موفق به خروج از شهر Little Hope نشده، آیا شما اولین نفر خواهید بود؟ در این سبک بازی های Amnesia Rebirth و The Park را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی The Dark Pictures Anthology Little Hope با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.