دانلود بازی The Dead Tree of Ranchiuna برای پلی استیشن 5

دانلود بازی The Dead Tree of Ranchiuna

امروزه کیفیت بازی‌های مستقل ساخته شده در سطح بالایی قرار دارد و استودیوهای کوچک، عناوین جذاب و لذت بخشی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. اکنون می‌توان طیف گسترده‌ای از بازی‌های جذاب در ژانرهای مختلف پلتفرمر، ماجرایی و معمایی را در قالب عناوین مستقل تجربه کرد و از آن‌ها لذت برد. بازی The Dead Tree of Ranchiuna از استودیو Tonguc Bodur عنوانی کوتاه و ماجرایی بوده که بخش‌های تاریک جامعه را با استفاده از المان‌های فانتزی و گشت‌وگذار به خوردتان می‌دهد.

داستان بازی در مورد مردی است که به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و به روستای محل تولدش برگشته است. او به‌زودی می‌فهمد که هیچ‌کس در این روستا حضور ندارد و تصاویری از رویدادهای گذشته برای او نمایان می‌شود. این بازی ماجراهای مرموز و جذابی را در قالب دنیای سه‌بعدی‌اش به خوردتان می‌دهد و علاوه بر محیط‌های واقعی، عناصر فانتزی و سورئال را نیز داخل مراحل طراحی کرده تا تجربه لذت‌بخش‌تری از گشت‌وگذار در آن داشته باشید.

گیم پلی بازی در سبک Walking Simulator یا همان شبیه‌ساز قدم زدن است که تأکید خاصی بر گشت‌وگذار و اکتشاف دارد. تجربه بازی با زاویه دوربین اول‌شخص انجام شده و در طول مسیر، موسیقی دل‌نشینی نیز همراهتان خواهد بود. اتمسفر قوی، محیط‌های زیبای سه‌بعدی، دیالوگ‌های تأثیرگذار و مراحل مخفی از دیگر ویژگی‌های بارز این بازی هستند. خود شخصیت اصلی که کنترل می‌کنید، راوی داستان بوده و به همین دلیل ارتباط نزدیکی با او خواهید گرفت. هدف اصلی ارائه یک داستان جذاب در اتمسفری عمیق و گیرا به بازیکن است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Outer Wilds و Escape Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Dead Tree of Ranchiuna با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.