دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR برای کامپیوتر

دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR

بازی‌های واقعیت مجازی در طول سالیان گذشته پیشرفت فوق‌العاده زیادی داشته‌اند. دیگر از آن زمانی که تنها یک محیط سه‌بعدی را داخل هدست مشاهده می‌کردیم گذشته است و حالا پیشرفت فناوری ابزارهای زیادی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده است. Bethesda Game Studios در سال 2018 تصمیم به انتشار یک نسخه واقعیت مجازی از بازی محبوب و فوق‌العاده جذاب The Elder Scrolls V Skyrim گرفت. همین بود که شاهد یک دنیای جهان باز و طولانی از دنیای Skyrim بودیم و این سری بازی جذاب با عنوان The Elder Scrolls V Skyrim VR به نقطه جدیدی رسید.

داستان بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR از جایی شروع می‌شود که شخصیت اصلی بازی به همراه تعدادی سرباز دستگیرشده است. او در این میان تنها یک قربانی است و به‌اشتباه وسط جنگ دستگیرشده است و حالا در کنار سربازان دیگر به‌صف اعدام منتقل می‌شود. بعدازآنکه دو سرباز اعدام می‌شوند، نوبت به او می‌رسد و در این هنگام اژدهایی به قامت یک کوه پیدا می‌شود و همه‌چیز را به هم می‌ریزد. دواکین فرار می‌دهد و ناگهان روح اژدها وارد او می‌شود. در این میان مسئولیتی بزرگ روی دوش او گذاشته می‌شود. داستان بازی آن‌قدر پرپیچ‌وخم است که خود را گم خواهید کرد. مبارزه در بازی اصلی حسی فوق‌العاده دارد و توسعه‌دهنده تلاش کرده است در نسخه VR نیز همان حس و حال را نگه دارد و چنددقیقه‌ای طول می‌کشد تا با جنگیدن با کنترل‌های جدید و حالت واقعیت مجازی عادت کنید. بازی آن‌قدر شخصیت‌های مختلف را در دل خود جا داده است که تا آخرین لحظه تحت تأثیر آن قرار خواهید گرفت.

گیم پلی بازی در نسخه واقعیت مجازی تغییر کرده است و ممکن است بعد از تجربه نسخه اصلی و ورود به این نسخه دچار مشکل شوید. مانند همیشه ارتقای سطح یکی از مهم‌ترین بخش‌های گیم پلی است و باید شمشیر و سلاح‌های خود را زودبه‌زود ارتقا دهید. دشمنان بازی آن‌قدر زیاد هستند که قدم زدن در دنیای بزرگ The Elder Scrolls V Skyrim VR ترسناک و یک کابوس خواهد بود به‌خصوص این دفعه که آن‌ها را به‌صورت سه‌بعدی و داخل هدست خواهید دید. این نسخه از بازی همچنین محتوای اضافی نیز داخل خود دارد و یک سری سیاه‌چال‌های جدید به آن اضافه‌شده است. لذت تماشای اژدها در هدست واقعیت مجازی و این دنیای بزرگ قطعاً برای سال‌ها زیر دندان شما خواهد ماند. در این سبک نگاهی به The Witcher 3: Wild Hunt و Divinity Original Sin 2 بیندازید.

نکته: این بازی تنها برای کسانی که هدست های واقعیت مجازی دارند قابل اجرا خواهد بود و داشتن یکی از دستگاه های HTC Vive یا Windows Mixed Reality یا Valve Index برای اجرای این بازی الزامی است.

در ادامه برای دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.