دانلود بازی The Guild 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی The Guild 3

بازی‌های شبیه‌ساز امروز یکی از مطرح‌ترین و پرطرفدارترین عناوین در صنعت بازی‌های ویدیویی هستند. امروزه در قالب این عناوین، می‌توان تجربیات بسیاری را در دنیای مجازی کسب کرد و از آن‌ها لذت برد. برخی از این بازی‌ها، دنیاهای باستانی در گذشته را برای ما بازسازی می‌کنند و تجربه زندگی در آن دوران را به شکلی زیبا و متفاوت در اختیارمان قرار می‌دهند. بازی The Guild 3 از استودیو Purple Lamp عنوانی سرگرم‌کننده در سبک شبیه‌ساز است که زندگی و داد ستد در دوران باستان را به شکلی متفاوت و ساده برای تجربه در اختیار شما قرار می‌دهد. برای محتوایی عمیق، گسترده و سرگرم‌کننده خودتان را آماده کنید.

روایت بازی در قسمت‌های مرکزی و شرقی اروپا در سال 1400 میلادی جریان دارد که مملو از خانواده‌های قدرتمند، حاکمان شهر بودند و به‌نوعی عصر تجارت، دادوستد و زندگی آزادانه محسوب می‌شد. شما در این بازی ابتدا باید نام خانوادگی خودتان را انتخاب کرده و آن را به یکی از پاشنه آشیل‌های بزرگ شهر در زمینه‌های مختلف تبدیل کنید. دنیای پویا و وسیع بازی دائم در حال تغییر و توسعه است و هوش مصنوعی بازی به‌خوبی تصمیم‌ها و انتخاب‌های مختلفی را می‌گیرد که در روند گیم پلی و پیشروی شما تأثیر خواهد گذاشت.

بازی The Guild 3 را می‌توان تلفیقی از مدیریت جوانب اقتصادی، بازی‌های استراتژیک، شبیه‌ساز زندگی در دوران قدیم و نقش‌آفرینی دانست. عمق محتوا و فعالیت‌هایی که در این بازی تجربه می‌کنید به‌قدری زیاد بوده که ممکن است ساعت‌ها شما را سرگرم نگه دارد. شما با ملحق شدن به جناح‌ها و گروه‌های مختلف، مسیر زندگی را برای خود تعیین می‌کنید، تجارت و کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کرده و از آن درآمد به دست خواهید آورد، با سایر شهروندان در تعامل هستید و به کلام ساده، یک زندگی کامل را در دوران گذشته به خورد خود می‌دهید. گرافیک خوب و محیط‌های سه‌بعدی بازی هم این تجربه را لذت‌بخش‌تر می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Medieval Dynasty را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Guild 3 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.