دانلود بازی The House of Da Vinci 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی The House of Da Vinci 2

بازی‌های معمایی تجربیات متفاوت و سرگرم‌کننده‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهند. بازیکن در این سبک بازی‌ها دائم باید به تفکر فرو برود و از مغز خود کار بکشد. یکی از بهترین بازی‌هایی که در این سبک منتشر گشت، بازی The House of Da Vinci بود که استاندارد جدیدی را برای آن تعیین کرد. استودیو سازنده بازی با نام Blue Brain Games پس از موفقیت چشمگیر آن تصمیم گرفت شماره دوم بازی را نیز منتشر کند تا محتوای جذاب و سرگرم‌کننده بیشتری را با همان اصول، در اختیار طرفدارانش قرار دهد.

داستان بازی کاملاً مشابه شماره اول است و این بار هم در نقش یکی از شاگردان لئوناردو داوینچی معروف قرار خواهید گرفت. شما بار دیگر باید درگیر حل کردن انواع و اقسام معماها شده و با عبور از موانع، از رازهای مخفی پرده بردارید. مکانیک جدیدی به گیم پلی بازی اضافه شده تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد و متفاوت را در اختیار شما قرار دهد، در این بازی می‌توانید زمان را به عقب برگردانده و از این قابلیت برای حل کردن معماها استفاده کنید.

نکته جذاب دیگر وجود راوی برای قسمت داستانی بازی است که تمامی ماجراها را با صدایی گرم برای شما تعریف می‌کند. وجود صحنه‌های سینمایی، گرافیک بهبودیافته و همچنین سبک جدید معماها تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش خواهد کرد. شما با سفر به گذشته، می‌توانید اشیاء مخفی مختلفی را در محیط اتاق‌ها پیدا کنید و از آن‌ها برای باز کردن درها و عبور از موانع متفاوت استفاده کنید. تمامی عناصر کلاسیک و اصولی بازی اول نیز حضور دارند تا همان تجربه ناب از سبک معمایی را با موارد بیشتری برای خود رقم بزنید و ساعت‌ها سرگرم شوید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Disco Elysium را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The House of Da Vinci 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.