دانلود بازی The Original Strife Veteran Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی The Original Strife Veteran Edition

سبک شوتر اول‌شخص در روزهای ابتدایی بسیار ساده و متفاوت‌تر از چیزی بود که اکنون تجربه می‌کنید. سرعت بالای گیم پلی، گرافیک سه‌بعدی ساده و پیکسلی و تنوع بالای سلاح‌ها از ویژگی‌های اصلی بازی‌های قدیمی شوتر اول‌شخص هستند. گاهی در عصر جدید نیز بازیکنان از تجربه عناوین کلاسیک قدیمی لذت می‌برند و طعم نوستالژی را توسط آن‌ها به خورد خود می‌دهند. بازی The Original Strife Veteran Edition از استودیو Rogue Entertainment عنوانی جذاب و سرگرم‌کننده بوده که این سبک شوتر کلاسیک را با عناصر نقش‌آفرینی تلفیق کرده تا کامل‌ترین تجربه را از آن داشته باشید.

این بازی در واقع بازنشر عنوانی قدیمی با همین عنوان است که در سال 1996 میلادی در اختیار بازیکنان قرار گرفته بود و اکنون با بهینه‌سازی برای سیستم‌های مدرن، دوباره مهمان آن‌ها است. گیم پلی بازی شباهت‌های زیادی با عنوان محبوب و قدیمی Doom 3D داشته و بر مبنای همان موتور نیز ساخته شده است. شما باید با استفاده از سلاح‌ها و جادوهای مختلفی که در اختیار دارید، موجودات شرور را از بین ببرید. بازی داری 28 مرحله جذاب و سرگرم‌کننده بوده که مملو از لحظات اکشن و هیجان‌انگیز است.

تنوع بالای سلاح‌هایی که در اختیار دارید، وجود تعداد زیادی اتاق مخفی، دشمنان سرسخت و چالش‌برانگیز و سرعت بالای گیم پلی از ویژگی‌های بارز این بازی هستند. نسخه جدید بازی از وضوح تصویر بالاتری پشتیبانی کرده و نورپردازی‌ها در آن مدرن شده است. علاوه بر این پشتیبانی از صفحه‌نمایش‌های عریض، وجود تروفی و اچیومنت، استفاده بهینه از موس و کیبورد از ویژگی‌های اصلی این نسخه هستند. در کنار این موارد، نقشه و نشان‌گر هدف اصلی که در بازی اصلی وجود نداشت، به بازی اضافه شده است تا بتوانید ساده‌تر مسیریابی کرده و در مراحل پیش بروید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Borderlands 3 و Doom Eternal را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Original Strife Veteran Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.