دانلود بازی The Outer Worlds برای کامپیوتر

دانلود بازی The Outer Worlds

جستجو در دل فضای پیرامون کره زمین و پیدا کردن سرنخی برای حیات بیگانه، موضوعی است که مدت‌ها است دانشمندان را تحت تأثیر خود قرار داده است. آیا واقعاً ما در این هستی بی‌کران تنها هستیم و هیچ موجود دیگری در کهکشان‌هایی دور زندگی نمی‌کند؟ استودیو Obsidian Entertainment با تکیه‌بر داستانی جذاب می‌خواهد ما را به دوردست‌ها و جستجوی گونه‌های دیگر حیات ببرد. بازی The Outer Worlds تجربه‌ای تک نفره و اول‌شخص در ژانر نقش‌آفرینی و علمی تخیلی است که به کمک کمپانی Private Division نشر یافته است. در دل کهکشانی بی‌کران گیر افتاده‌اید و خطری بزرگ تمام هستی کلونی شمارا تحت تأثیر قرار داده است. شما نیز همین‌طور نخواهید نشست و به نبردی بزرگ وارد خواهید شد.

راهنمای قدم به قدم بازی The Outer Worlds

بازی The Outer Worlds توسط استودیو Obsidian Entertainment ساخته‌شده است. در این مطلب با راهنمای قدم به قدم و ویدیویی تمام مراحل بازی The Outer Worlds با کیفیت بالا و حجم مناسب با ما همراه باشید.

راهنمای قدم به قدم بازی The Outer Worlds

داستان بازی The Outer Worlds بعد از اتفاقات سال 1901 شروع می‌شود. در آن زمان رئیس‌جمهور ایالات‌متحده به نام ویلیام مک کینلی کشته شد اما داستان به‌نوعی ادامه یافته است که انگار او به قتل نرسیده است و برعکس دامنه فعالیت‌هایش را افزایش داده است و حالا بشر در عمق فضا و به دنبال حیات فرا بشری می‌گردد. کلونی‌های انسانی حالا در دل کهکشان‌ها پراکنده‌شده‌اند. شما اما بعد از چند سال از خواب بیدار می‌شوید و به‌یک‌باره می‌بینید که کلونی‌تان دچار مشکل شده است و نابودی دقیقاً بیخ گوشتان است. اینجاست که باید خودتان و شخصاً آینده کلونی را تعیین کنید و همه‌چیز به انتخاب‌های شما بستگی دارد. بازی آن‌قدر گسترده است که حتی می‌توانید شخصیت‌های اصلی بازی را نیز به قتل برسانید که البته در این صورت به مصیب بزرگی دچار خواهید شد و به‌زودی داستان برای شما پایان می‌یابد. The Outer Worlds دنیایی بی‌کران در دل خشونت آدمی است.

بازی The Outer Worlds بهشت عاشقان نقش‌آفرینی حساب می‌شود. هر آنچه تصمیم بگیرید و عمل کنید، روی داستان بعدی تأثیر خواهد گذاشت. می‌توانید با افرادی دوستی کنید که به شما کمک می‌کنند و ممکن است بعدها به شما نارو زده و سرتان شیره بمالند و آنگاه می‌فهمید که حتی به چشمانتان نیز نباید اعتماد کنید. این به شما بستگی دارد که شخصیت‌ها را به هدفشان برسانید یا اینکه تنهایشان بگذارید و حذفشان کنید. گروه خود را پیدا کنید، کشتی فضایی‌تان را بسازید و سپس تمام دنیا را تسخیر کنید. آزادی عمل بزرگ‌ترین ویژگی این بازی است و شبیه آن را هیچ جایی پیدا نخواهید کرد. مبارزات این بازی نفس‌گیر و جذاب هستند و سلاح‌های آینده‌نگرانه و متنوع نیز کمک شایانی به پیشرفت شما خواهند کرد. دنیا رنگ جدیدی به خود گرفته است و شما نیز اسیر سیاره‌های دیگر، کلونی بشری را نجات دهید و از خطرات به دور بمانید. شما وارث به‌حق نسل بشر هستید!

در ادامه برای دانلود بازی The Outer Worlds با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.