دانلود بازی The Painscreek Killings برای کامپیوتر

دانلود بازی The Painscreek Killings

بازی‌های کارآگاهی چند وقتی است که به یکی از ترندهای اصلی صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌اند و عناوین جذاب و متعددی برای هر کدام منتشر می‌شود. عنصر اصلی بازی‌های کارآگاهی، گشت‌وگذار، دقت در مشاهدات و پیدا کردن انواع و اقسام سرنخ‌ها برای پیشروی در بازی بوده و به همین دلیل، قوه تفکر شما را به خوبی به کار خواهد گرفت. بازی The Painscreek Killings از استودیو EQ Studios عنوانی جذاب با همین سبک و سیاق بوده که با گرافیکی زیبا و ماجراجویی‌های مرموز، ساعت‌ها سرگرمتان خواهد کرد.

شما در این بازی نقش کاراکتری به اسم Janet را خواهید داشت که یک خبرنگار جوان و تازه‌کار است. به‌تازگی از شما تقاضا شده تا از یک شهر متروکه کوچک گزارش تهیه کنید، شهری که مردم آن به شکل مرموزی کشته شدند. در پی حل این معما، شما به رازهای پی می‌برید که شاید بهتر بود همیشه مدفون می‌ماندند. آیا می‌توانید معماهای تاریک این شهر مرموز را حل کرده و داستان اصلی را افشا کنید؟

گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و ویژگی‌های شبیه‌ساز و آزادی عمل نسبی بالا در آن مشاهده می‌شود. شما باید با گشت‌وگذار در مناطق مختلف، سرنخ‌های بسیاری را کشف کنید، معماهای منطقی و متعدد را حل کرده و آیتم‌های مختلف را پیدا کنید. هیچ نشانگری برای پیدا کردن هدف وجود ندارد و بازی دائم شما را به گشت‌وگذار و دقت در عناصر محیط تشویق می‌کند.

از دیگری ویژگی‌های بازی می‌توان به گرافیک بسیار خوب و زیبای آن اشاره کرد که باعث می‌شود گشت‌وگذار و ماجراجویی‌های شما در این شهر متروکه لذت‌بخش‌تر شود. تنوع مراحل و جزییات در این شهر به شکل خوبی طراحی شده‌اند و ویژگی‌های هر قسمت از شهر متفاوت بوده و معماهای مختلفی در آن‌ها انتظارتان را خواهد کشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ The Forest را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Painscreek Killings با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.