دانلود بازی The Park برای کامپیوتر

دانلود بازی The Park

بازی‌های سبک ترس و وحشت در طول سال‌های اخیر تغییرات زیادی به خود دیده‌اند و المان‌های تازه‌ای وارد آن‌ها شده. دیگر مانند گذشته تنها یک روح یا یک زامبی دنبال شخصیت اصلی نمی‌افتد و بعد روان‌شناختی ترس و آنچه در ذهن فرد اتفاق می‌افتد هم وارد بازی‌ها شده است. استودیو Funcon در سال 2015 با یک اثر روان‌شناختی پا به بازار بازی‌های ویدیویی گذاشت و ایده جالبی را مطرح کرد. بازی The Park یک اثر روان‌شناختی و ترسناک است که ما را به فضای وحشت ناک یک شهربازی کهنه و قدیمی می‌برد و داستان بسیار غنی را با روایت اول‌شخص به خورد ما می‌دهد.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که مادری به نام لورین، پسرش، کالوم را به شهربازی برده و زمانی که می‌خواهند به خانه برگردند، تازه متوجه می‌شوند که عروسک دوست‌داشتنی پسرش گم‌شده و وقتی‌که به سمت شهربازی برمی‌گردند تا عروسک را پیدا کنند، با چهره دیگر شهربازی روبه‌رو می‌شوند و می‌بینند که خبری از آن مکان شاد و مفرح نیست و همه‌چیز تاریک و ترسناک شده و بلای گم‌شدن عروسک، به بلای گم‌شدن کالوم تبدیل می‌شود. تاریکی سلطه عجیبی روی روان شخصیت‌ها می‌گذارد و یک تجربه پارانویائی و دوگانه از دنیای واقعی برای شخصیت‌ها پیش می‌آید که داستان را بسیار جالب و قابل‌توجه کرده است. شهربازی‌ها معمولاً مکان شاد و سرگرم‌کننده‌ای هستند که کودکان زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند اما متأسفانه این‌یکی این‌طوری نیست و ممکن است یک تراژدی کامل را در بازی The Park شاهد باشید.

گیم پلی بازی The Park به‌صورت پیاده‌روی و گردش در شهربازی دنیا می‌شود و این‌طور است که به‌جای لورین قرارگرفته و تمامی محیط را به‌صورت اول‌شخص برای پیدا کردن پسرش خواهید گشت ازآنجایی‌که بازی به بعد روان‌شناختی ترس توجه کرد، کابوس‌های مختلفی را خواهیم دید که فاصله میان واقعیت و خیال را از هم جدا می‌کند و وقایع ترسناکی را ارائه می‌کند که ممکن است برای همه خوشایند نباشد و استودیو هم اخطار داده که مواظب تجربه احساسی و تصاویر ترسناک بازی باشیم. تجربه بازی پارک شبیه یک فیلم سینمایی است که شما روی صندلی سینما نشسته‌اید و هیچ تأثیری روی گیم پلی و تغییر روند داستان ندارید و دقیقاً یک تجربه چندساعته را خواهید چشید که ازنظر داستانی بسیار غنی و خوش‌ساخت است. اگر به بازی‌های ترسناک علاقه‌مند هستید، Amnesia Rebirth و Resident Evil 7 را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی The Park با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.