دانلود بازی The Shore Anniversary برای کامپیوتر

 The Shore Anniversary

 

ماجراجویی در اعماق دریا و اقیانوس و کشف رازهای مخفی آن‌ها می‌تواند بسیار خطرناک، سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد. هرچند شاید این تجربه را نتوان به‌سادگی در دنیای واقعی رقم زد، ولی دنیای مجازی بازی‌های ویدیویی بدون هیچ حد و مرزی به ما این امکان را می‌دهند تا چنین تجربیات خطرناکی را به خورد خود دهیم و از آن‌ها لذت ببریم. بازی The Shore از استودیو Ares Dragonis عنوانی با همین سوژه بوده که در کنار عناصر لاوکرفتی و هولناک خود، ماجراجویی‌های لذت‌بخشی را برای تجربه در اختیار شما قرار خواهد داد. به‌تازگی به مناسبت سالگرد بازی، به‌روزرسانی Anniversary نیز برای آن منتشر شده است.

مهم‌ترین چیزی که در این بازی توجه شما را جلب خواهد کرد، محیط و اتمسفر گیرای آن است. داستان بازی در جزیره‌ای ممنوعه که پر از رازهای ترسناک و پنهان است جریان دارد. حضور عناصر لاوکرفتی در بازی باعث می‌شود ترس و اتمسفر به شکلی دیگر برای شما طراحی شود و از ماجراجویی در آن لذت فراوانی ببرید. شما در این بازی در نقش کاراکتری به اسم Andrew قرار خواهید گرفت که به دنبال دختر گمشده‌اش در این جزیره نفرین‌شده می‌گردد.

گیم پلی بازی ترکیبی از عناصر اکشن با زاویه دوربین اول‌شخص، ژانر وحشت و معمایی بوده که تمامی آن‌ها به شکلی زیبا و جذاب کنار یکدیگر گردآوری شده‌اند. اتمسفر بسیار قوی و گیرایی در محیط‌ها و مراحل بازی حاکم است که در کنار هیولاهای لاوکرفتی و معماهای جذاب، تجربه‌ای هولناک و لذت‌بخش را به خوردتان خواهد داد. زاویه دوربین اول‌شخص بازی در کنار سلاح‌های جادویی که در اختیار خواهید گرفت، هیجان و اکشن بازی را بالاتر برده و موانع و معماها در مکان‌های مختلفی مانند فانوس دریایی، اعماق اقیانوس و غارهای آبی قرار دارند.

به‌روزرسانی Anniversary بازی یک رویداد مخفی جدید را در کنار گسترش بخش زیر آب به بازی اضافه کرده است. علاوه بر این پشتیبانی از زبان‌های جدید، بهبود رابط کاربری و باگ‌های فنی موجود در بازی از دیگر ویژگی‌های این به‌روزرسانی است که به مناسبت یک‌ساله شدن بازی در اختیار شما قرار گرفته است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Resident Evil 7 و Outer Wilds را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Shore Anniversary با وب‌سایت کلوپ استاد بازی  همراه باشید.