دانلود بازی The Story Of Henry Bishop برای کامپیوتر

دانلود بازی The Story Of Henry Bishop

یکی از بهترین عناصری که می‌تواند برای بازی‌های ویدیویی ژانر وحشت مؤثر باشد، زاویه دوربین اول‌شخص است. این موضوع به‌قدری حائز اهمیت بوده که حتی عناوین محبوبی و صاحب نامی مانند Resident Evil نیز به سمت آن جذب شده‌اند و آخرین بازی‌های سری را با این زاویه به خورد طرفداران داده‌اند. بازی The Story Of Henry Bishop از استودیو Blazes Games عنوانی ترسناک با داستانی هیجان‌انگیز و عمیق بوده که ژانر وحشت را با همین زاویه دوربین اول‌شخص به خوردتان خواهد داد.

بازی داستان زندگی کاراکتری به اسم Henry Bishop را روایت می‌کند که در اواخر دهه 70 زندگی خودش است. او که یکی از کارمندان اداره مسکن و بنگاه بوده، به‌تازگی وظیفه فروش یک عمارت قدیمی بر عهده‌اش قرار گرفته است. روزی تماسی از یکی از مشتریان مرموز با نام Mr Johnson باعث می‌شود زندگی او برای همیشه تغییر کند. او تمایل به خرید خانه داشت و حتی این حقیقت که یک خانواده پنج‌نفره در آن ناپدیدشده‌اند نیز او را نمی‌ترساند. حال بر عهده Henry بود که برای بررسی و کارشناسی این عمارت، به آنجا رفته و کارهای اولیه را برای فروش انجام دهد. ، اما ماجراهای هولناکی پس از آن برایش پیش آمد که هنوز هم برای او غیرقابل‌باور هستند.

گیم پلی بازی به گشت‌وگذار و حل کردن معماهای مختلف داخل آن خلاصه می‌شود. درون این عمارت مملو از هیولاها و موجودات ترسناک است که به‌صورت غیرمنتظره به شما حمله خواهند کرد. زاویه دوربین اول‌شخص، وجود لحظات ناگهانی ترسناک و همچنین طراحی اتمسفر عمیق از ویژگی‌های بارز این بازی هستند. از طرفی روایت داستانی بازی عمق بسیار بالایی داشته و با گشت‌وگذار و پی بردن به رازهای این عمارت، چیزهای بیشتری از آن برای شما نمایان می‌شود که در نوع خود سرگرم‌کننده و لذت‌بخش هستند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Resident Evil Village و Metro Exodus را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Story Of Henry Bishop با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.