دانلود بازی The Uncertain Last Quiet Day برای کامپیوتر

دانلود بازی The Uncertain Last Quiet Day

امروزه تنوع بازی‌های مستقلی که توسط استودیوهای کوچک‌تر ساخته می‌شوند بسیار زیاد است. این بازی‌ها روایت‌های جذاب و معمولاً کوتاهی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند و به دلیل کوتاه بودن، تجربه لذت‌بخش و جذاب از سبک‌های مختلف را به شکل مقطعی به خورد مخاطب خواهند داد. بازی The Uncertain Last Quiet Day از استودیو New Game Order عنوانی ماجرایی و معمایی بوده که در آن باید در نقش رباتی پیشرفته، در دنیایی آخرالزمانی گشت‌وگذار کنید.

شما در این بازی باید تصمیم‌های مهم اخلاقی‌ای را در دنیایی که کاملاً ماشینی و رباتیک شده بگیرید. در این دنیا تنها چیزی که حکمرانی می‌کند، منطق و عقل است و خبری از احساسات و عواطف نیست. به‌نوعی تمام دنیای بازی با صفر و یک آمیخته شده و به شکلی سرد و بی‌روح جریان دارد. شما نقش رباتی مهندسی به اسم RT-217NP را بر عهده خواهید گرفت که علاقه زیادی به بشریت داشته، نژادی از موجودات که در جنگ‌های بزرگ گذشته به‌طور کامل منقرض شده‌اند. شما باید با گشت‌وگذار در دنیای بازی رازهای بشریت را کشف کرده و با کار کردن با ابزارهای آن‌ها، اطلاعات بیشتری از گذشته آن‌ها کسب کنید.

گیم پلی بازی ماجراجویی و گشت‌وگذار را محوریت خودش را قرار داده و تمامی محیط‌های آن سه‌بعدی طراحی شده است. گرافیک بازی در سطح بالایی قرار داشته و مدل‌ها و بافت‌ها با جزییات بالایی پیش چشمان شما به نمایش گذاشته خواهند شد. گیم پلی شباهت زیادی به بازی‌های Point & Click سه‌بعدی داشته و شما باید با پیدا کردن اشیاء مختلف و حل کردن معماها در مراحل پیشروی کنید. سبک و سیاق دنیای آخرالزمانی بازی که مملو از ربات است و بازمانده‌های تاریخی از دنیای انسان‌ها، تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش و سرگرم‌کننده خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Detroit: Become Human و Nier: Automata را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Uncertain Last Quiet Day با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.