دانلود بازی This War of Mine Complete Edition برای کامپیوتر

This War of Mine Complete Edition

روایت جنگ در بسیاری از فیلم‌ها و بازی‌های ویدیوی وجود دارد و در اکثر آن‌ها شما نقش فرمانده و سربازان را بازی خواهید کرد. ارائه نوآوری در صنعت بازی‌های ویدیویی عاملی است که می‌تواند به جذابیت و محبوبیت یک محصول کمک شایانی بکند. بازی This War of Mine از استودیو 11 bit Studios جنگ را به شکلی جدید و متفاوت برای شما روایت می‌کند. شما در این بازی نه به جای سربازان و فرماندهان، بلکه به جای مردم عادی قرار خواهید گرفت تا مشکلات و چالش‌های آن‌ها در دوران سیاه جنگ را تجربه کرده و با آن سرگرم شوید. به‌تازگی نسخه Complete Edition بازی نیز منتشر شده که شامل تمامی محتوای اضافی و بسته‌های الحاقی است.

همان‌طور که ذکر شد، بازی This War of Mine شیوه متفاوتی از روایت جنگ دارد. داستان بازی در مورد انسان‌های عادی و بی‌گناهی است که درگیر زندگی روزمره خود بوده‌اند و در صلح و صفا آن را سپری می‌کردند، اما آتش جنگ باعث شده تا درگیر چالش‌ها و سختی‌های بسیاری شوند، چالش‌هایی که به‌صورت ناخواسته آن‌ها را اسیر کرده است. گیم پلی بازی در سبک بقا و ماجرایی طراحی شده و در طول آن باید بازمانده‌ها را در یک دنیای جنگ‌زده هدایت کنید و تلاش کنید هر کدام را زنده نگه دارید. پیدا کردن منابع مناسب، سرپناه برای زندگی، انتخاب‌های مهم و حیاتی در شرایط حساس و… از ویژگی‌های اصلی بازی هستند. بازی دارای سناریوهای مختلفی است که در هر کدام، باید روایت متفاوتی را پیش بگیرید.

نسخه Complete Edition بازی شامل تمامی محتوای اضافی و بسته‌های الحاقی منتشرشده بوده و کامل‌ترین تجربه را به خوردتان خواهد داد. علاوه بر Season Pass بسته الحاقی The Little ones که شامل سه سناریوی جدید در بازی است نیز در این نسخه وجود دارد. با استفاده از ویژگی‌های این نسخه می‌توانید تجربه کاملی از سختی‌ها و چالش‌های جنگ برای افراد غیرنظامی داشته باشید و از سبک بقا و ماجرایی آن لذت ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Satisfactory و Frostpunk را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی This War of Mine Complete Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید