دانلود بازی Timberborn برای کامپیوتر

دانلود بازی Timberborn

ساخت‌وساز شهرهای بزرگ از گذشته ژانر محبوبی در بازی‌های ویدیویی بودند. اینکه بتوانید یک شهر را از صفر ساخته، توسعه دهید و درنهایت از نتیجه تلاش و مدیریت خود لذت ببرید بسیار سرگرم‌کننده است. نکته اینجا است که تعداد بسیار زیادی عنوان در سبک شهرسازی وجود داشته و سازندگان برای ارائه موفق بازی خود مجبور به طراحی ایده‌های نو و جدید هستند. بازی Timberborn از استودیو Mechanistry نوآوری‌اش را در سبک شهرسازی، با ساخته شدن آن توسط حیوانات هوشمند ارائه می‌دهد.

در آینده‌ای دور، بشریت تمام منابع کره زمین را یا مصرف کرده و یا از بین برده‌اند و حال خودشان منقرض شده‌اند؛ اما نژادی از سگ‌های آب توانست با شرایط جدید وفق پیدا کرده و در رأس سایر حیوانات قرار بگیرد و پیشرفت کند. این سگ‌های آبی اکنون در دو جامعه مختلف تقسیم شده و هرکدام شهر خودشان را ساخته‌اند. شما می‌توانید یکی از دو نژاد آن‌ها را انتخاب کرده، کلونی خود را توسعه داده و آن را مدیریت کنید.

یکی از عوامل طبیعی مهمی که در بازی باید با آن سروکله بزنید، خشک‌سالی فصلی و کمبود آب بوده که نقش مهمی را بازی می‌کند. کنترل رودخانه و ذخیره‌سازی آب نکته بسیار حیاتی برای ادامه حیات کلونی و شهر شما است که باید به آن توجه کنید. ساخت کانال‌های مختلف و سد برای مدیریت منابع آبی اولین قدم برای توسعه شهر پیشرفته شما خواهد بود. در ساخت‌وساز بناهای مختلف اصلی‌ترین منبع چوب بوده که باید آن را از محیط به دست آورید.

سایر عناصر بازی مانند شهرسازی‌های کلاسیک است. علاوه بر تأمین آب، برق و انرژی نیز نقش مهمی داشته و می‌توانید منطقه‌های مختلف سکونی، اداری و صنعتی را در شهر طراحی کنید تا تمامی موارد پوشش داده شوند. سبک ساختمان‌ها و طراحی شهر نیز متفاوت بوده و با خلق‌وخوی این سگ‌های آبی بامزه همخوانی دارد که باعث می‌شود تجربه‌ای متفاوت از ساخت‌وساز یک شهر را داشته باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Frostpunk و Factorio را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Timberborn با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.