دانلود بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Complete Edition برای کامپیوتر

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Complete Edition

سری بازی‌های Ghost Recon از گذشته مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده‌اند و تغییرات زیادی در آن‌ها اعمال شده است. اصول این سری محبوب، ضرورت استفاده از تاکتیک و استراتژی مناسب در میدان نبرد بوده و این عنصر همواره همراه آن مانده است. در گذشته بیشتر از سری Ghost Recon به‌عنوان یک بازی شوتر اول‌شخص تاکتیکی یاد می‌شد اما شماره‌های جدید آن، آن را به یک شوتر تاکتیکی سوم شخص تغییر پیدا کرده است. بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands آخرین شماره این سری بوده که دنیایی وسیع را در سبک جهان‌باز برای گشت‌وگذار و ماجراجویی‌های اکشن در اختیار شما قرار می‌دهد. نسخه Ultimate Edition بازی که کامل‌ترین نسخه بازی است نیز اکنون در دسترس قرار گرفته است.

بازی در سرزمین سرسبز و جنگلی Bolivia جریان دارد که در تسخیر غول‌های تجارت مواد مخدر یا همان کارتل‌ها قرار گرفته است. این افراد تمام منطقه را تحت کنترل خود قرار داده‌اند و بی‌عدالتی و خشونت را برای پیش بردن اهداف خود در آن اعمال کرده‌اند. هدف آن‌ها، ایجاد یکی از بزرگ‌ترین مناطق تولید و تجارت مواد مخدر است و شما باید با کمک تیمی از سربازان و نیروهای ویژه، جلوی این هدف شوم را بگیرید.

برای ورود به بازی، می‌توانید کاراکتر خود را شخصی‌سازی کرده و عضوی از گروه Ghost شوید. بازی به‌صورت تیم 4 نفره شما را وارد نقشه‌ای وسیع و بزرگ می‌کند که یا باید کنار 3 نفر از دوستان ماجراجویی را شروع کنید، یا کنترل آن‌ها را بر عهده هوش مصنوعی بازی قرار دهید. همکاری و کار تیمی، یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین عناصر این بازی بوده و شما دائم باید تاکتیک‌های مناسبی در این نقشه وسیع و بزرگ برای پیش بردن مأموریت‌ها و از بین بردن اهداف مهم به کار بگیرید. گیم پلی در سبک شوتر سوم شخص طراحی شده و طیف گسترده‌ای از سلاح‌های مدرن، تجهیزات و همچنین وسایل نقلیه مثل هلیکوپتر و خودروهای نظامی برای گشت‌وگذار در Bolivia در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

نسخه Ultimate Edition بازی کامل‌ترین نسخه محسوب شده و شامل تمامی محتوای اضافی و بسته‌های الحاقی خواهد بود. در این نسخه 2 بسته الحاقی، دو مأموریت جدید، بسته‌هایی برای شخصی‌سازی ظاهری تجهیزات و کاراکتر، سلاح‌های جدید و بسته مربوط به لباس Splinter Cell وجود دارد. علاوه بر این، نسخه ذکرشده دارای Quick Start Pack بوده که در آن افزایش سطح کاراکتر و 4 عدد Battle Crate نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Arma 3 و PUBG را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Complete Edition با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.