دانلود بازی Traffic Giant برای کامپیوتر

Traffic.Giant

 

شبیه‌ساز‌های مدیریت و ساخت‌وساز در صنعت بازی‌های ویدیوی تنوع بسیار بالایی دارند و عناوین مختلفی با سوژه‌های جذاب و سرگرم‌کننده در دسترس طرفداران هستند. شما در قالب این بازی‌ها می‌توانید تجربیات بسیار زیادی کسب کنید که علاوه بر سرگرم کردن شما، جنبه آموزشی نیز دارند. بازی Traffic Giant از استودیو QLOC عنوانی جذاب در سبک شبیه‌ساز بوده که مدیریت و کنترل یکی از مهم‌ترین مسائل شهر‌های شلوغ و بزرگ را بر عهده شما قرار می‌دهد، کنترل ترافیک!

شما در این بازی کنترل تمامی ناوگان حمل‌ونقل مانند اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها و قطارهای شهری را بر عهده خواهید گرفت. سیستم ترافیک شهر در این بازی به شکلی واقع‌گرایانه طراحی و ساخته شده و هزاران اتومبیل روزانه در شهر به شکل‌های مختلف تردد می‌کنند. مدیریت ترافیک کار ساده‌ای نیست و نیازمند هوش و تصمیم‌های درست از جانب شما خواهد بود. در شهرهای بزرگ، ساعت‌های خاصی پرترافیک بوده و باید تمرکز خود را بر روی مدیریت آن ساعت‌ها قرار دهید. رابط کاربری بازی به‌سادگی ابزارهای لازم برای این کار را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در این بازی بیش از 500 مدل ساختمان مختلف وجود دارد. علاوه بر این تمامی شهرهای موجود در سناریوهای بازی، واقع‌گرایانه و بزرگ هستند. ترافیک، بخش اصلی بازی بوده و مانند دنیای واقعی شبیه‌سازی شده است. برای کنترل ترافیک، تأسیس سیستم حمل‌ونقل عمومی مناسب که 25 مدل از آن‌ها در بازی وجود دارد امری حیاتی خواهد بود. هوش مصنوعی بازی هم دائم با تغییر الگوریتم‌های ترافیکی، شما را به چالش خواهد کشاند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cities Skyline و Transport Giant را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Traffic Giant با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید