دانلود بازی Train Sim World 2 Collectors Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Train Sim World 2 Collectors Edition

وقتی بحث از سبک شبیه‌ساز در بازی‌های ویدیویی به میان می‌آید، عناوین متعدد بسیاری به ذهن می‌رسند. امروزه تقریباً برای هر سوژه‌ای، یک شبیه‌ساز در بازی‌های ویدیویی وجود دارد، از کشاورزی گرفته تا خلبانی هواپیما، مکانیک خودرو، چمن‌زنی و… که همگی آن‌ها دنیاهای متفاوتی را که شاید هرگز نتوانید در واقعیت تجربه کنید، در اختیار شما قرار می‌دهند تا در فضایی مجازی، تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را داشته باشید. بازی Train Sim World 2 از استودیو Dovetail Games یکی از همین عناوین شبیه‌ساز بوده که به سوژه قطارها و ترن‌های سریع‌السیر می‌پردازد.

شما در این بازی کنترل طیف گسترده‌ای از قطارها و ترن‌ها را بر عهده خواهید گرفت. تمام ویژگی‌های قطارهای واقعی اینجا حضورداشته تا سبک شبیه‌ساز، درخور بازی باشد. کنترل سرعت و ترمزها، فیزیک حرکت کردن قطارها، شرایط آب و هوایی و محیطی و بسیاری از عناصر دیگر در بازی حضورداشته و باید تمامی آن‌ها را مدنظر خود قرار دهید تا یک راننده موفق و ماهر ترن باشید. درون بازی چند عدد از معروف‌ترین راه‌آهن‌های دنیا بازسازی‌شده که می‌توانید قطار خود را در آن‌ها برانید.

علاوه بر طیف گسترده‌ای از ترن‌های سریع‌السیر مدرن، لوکوموتیوهای قدیمی‌تر هم در این عنوان حضورداشته و رانندگی آن‌ها کاملاً متفاوت خواهد بود. موتور گرافیکی بازی تصاویر خارق‌العاده و نزدیک به واقعیتی را هم از قطارها و هم از دنیا خلق کرده که نظیرش را شاید در هیچ بازی دیگری ندیده باشید. بخش آموزشی بازی هم به‌خوبی شما را با نکات مختلف قطارها آشنا کرده و علاوه بر سرگرم‌کننده بودن، جنبه آموزشی بالایی هم دارد. یکی دیگر بخش‌های موجود در بازی، قسمت ساخت‌وساز ‌است که در آن می‌توانید قطار دلخواه خودتان را ساخته و آن را مطابق سلیقه خود شخصی‌سازی کنید.

نسخه Collector’s Edition بازی شامل تمامی بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌هایی است که تابه‌حال منتشر شده است. محتوای جدید بازی در قالب سه بسته الحاقی اضافه شده که در هرکدام مسیرهای جدید راه‌آهن در کنار قطارهای متنوع قدیمی و جدید حضور دارند. با داشتن نسخه Collector’s Edition کامل‌ترین تجربه را از این شبیه‌ساز جذاب خواهید داشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Euro Truck Simulator و SnowRunner را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Train Sim World 2 Collectors Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.