دانلود بازی Train Station Renovation برای کامپیوتر

دانلود بازی Train Station Renovation

امروزه بازی‌های شبیه‌ساز و مدیریتی، طرفداران بسیار زیادی دارند و افراد مختلفی، ساعت‌ها وقت خود را داخل دنیای آن‌ها صرف می‌کنند. این بازی‌ها مجموعه‌ای از فعالیت‌های مختلف را در دنیایی مجازی شبیه‌سازی می‌کنند و معمولاً از عمق بالایی در گیم پلی برخوردار هستند. فعالیت‌های متنوع و سرگرم‌کننده زیادی در قالب این بازی‌ها طراحی می‌شوند، از کشاورزی گرفته تا مدیریت فرودگاه، رستوران، تعمیرگاه و… بازی Train Station Renovation از استودیو Live Motion Games عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که در آن باید مدیریت و توسعه یک ایستگاه قطار قدیمی را بر عهده بگیرید و به‌تدریج آن را شکوفا کنید.

مانند تمامی بازی‌های شبیه‌ساز و مدیریتی، ابتدا ایستگاهی قدیمی و متروکه در اختیار شما قرار می‌گیرد که سرویس‌دهی نمی‌کند و باید از نو آن را بسازید و دوباره راه‌اندازی کنید. برای انتخاب محل ایستگاه می‌توانید از 15 نقطه مختلف نقشه استفاده کنید که هر کدام ایستگاه متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. سطح چالش بازی بسته به میزان فعالیت و پشتکار خود بازیکن دارد. شاید در ابتدا مراحل ساده باشند اما با پیشروی در بازی و اضافه شدن امکانات و ویژگی‌های بیشتر به ایستگاه قطار، اوضاع تغییر می‌کند و عناصر بیشتری را باید مدیریت کنید.

فعالیت‌های زیادی از جمله جابه‌جایی وسایل تخریب‌شده، تمیز کردن دیوار از نقاشی‌های قدیمی، خرید تجهیزات جدید، به کار انداختن جریان برق و آب و همچنین رسیدگی به قسمت‌های فنی ایستگاه بر عهده شما است. زاویه دوربین بازی اول‌شخص طراحی شده و کاراکتر شما به‌طور شخصی اکثر فعالیت‌ها را انجام خواهد داد که حس و حالی واقع‌گرایانه به بازی بخشیده است. پس از راه‌اندازی قسمت‌های اصلی ایستگاه قطار، درآمدزایی شما شروع شده که به کمک آن می‌توانید تجهیزات مدرن‌تری خریداری کرده و ایستگاه را در ابعاد مختلف توسعه دهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Car Mechanic Simulator و Metro Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Train Station Renovation با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.