دانلود بازی Transport Fever 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Transport Fever 2

تابه‌حال شنیده‌اید که می‌گویند بعضی انسان‌ها ذاتاً مدیرند؟ می‌توانند یک گروه را فوق‌العاده خوب کنترل کنند و همچنین از این کار لذت می‌برند. استودیو Urban Games به کمک Good Shepherd Entertainment دقیقاً همین قشر را مورد هدف قرار داده است و بازی Transport Fever 2 برای بالا زدن آن رگ مدیریت شما به بازارها آمده است. آن بازی‌های استراتژی طراحی سیستم حمل‌ونقل شهری قدیمی را فراموش کنید. این Transport Fever 2 است که انقلابی در این ژانر ایجاد کرده است. یک دنیای جدید را از صفر بسازید و با طراحی مسیرهای شهری مانند مترو اتوبوس، مردم را به سمت شهر خود بکشانید. حالا همه‌چیز در تکنولوژی خلاصه می‌شود و ممکن است مجبور شوید حمل‌ونقل هوایی را نیز وارد شهر خود کنید.

بازی Transport Fever 2 شمارا در دنیایی پر از وسایل نقلیه عمومی قرار می‌دهد و باید با درک نیاز مردم شهر، یک سیستم فوق‌العاده طراحی کنید. ممکن است نیاز به‌قطار شهری داشته باشید و خب باید به نیاز مردم جواب دهید وگرنه کل شهر به هرج‌ومرج کشیده می‌شود. این بستگی به موقعیت شهر شما دارد که چه استراتژی اتخاذ کنید و حتی کشتی و قایق‌های شهری نیز برای اعمال افکار شما در دسترس است. سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی اهمیت فوق‌العاده‌ای بالایی دارند و درصورتی‌که درست طراحی نشوند، زندگی کل افراد منطقه دچار مشکل خواهد شد. ابزارهای از سال 1850 تابه‌حال در دسترس شماست و می‌توانید امپراتوری حمل‌ونقل ایجاد کنید. شهر را پر از تاکسی‌های زرد کنید و مترو تروتمیزی را در شهر به راه بیندازید. البته حواستان باشد که ازدحام مردم مانند ایستگاه دروازه دولت نشود که سوژه همگان خواهید شد.

بازی Transport Fever 2 لذت شهرنشینی با آخرین تجهیزات مدرن است. خلاقیت اهمیت بسیار بالایی در این بازی دارد. ممکن است در منطقه‌ای قطار شهری جواب دهد اما هزینه آن فوق‌العاده بالا باشد برای همین لازم است که شم مهندسی خود را فعال کنید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. صدای قطار و بوق اتوبوس را در سراسر شهر برپا کنید که این راز موفقیت شهر شماست. مرزهای خود را به شهرهای مجاور نیز برسانید و یک سیستم منطقه‌ای تشکیل دهید. لذت رانندگی روی آسفالت تازه و باکیفیت بالا را برای شهروندان خود به ارمغان آورید. آسایش تمام این مردم شهر در دستان شما قرار دارد. برایشان تونل و پل بسازید و اجازه دهید کسب‌وکارهای مختلفی در این مسیر پدید آید. این‌طور است که یک شهر جان می‌گیرد و روزبه‌روز به تعداد مردمش اضافه می‌شود. تابه‌حال دوست داشته‌اید که یک مهندس واقعی باشید؟ خب بازی Transport Fever 2 این امکان را برای شما پدید آورده است. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Transport Fever و Cities Skyline و Railway Empire نیز بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Transport Fever 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.