دانلود بازی Transport Giant برای کامپیوتر

Transport_Giant

بازی‌ها سبک شبیه‌ساز و ساخت‌وساز، از گذشته محبوبیت خاصی میان بازیکنان داشته‌اند. این بازی‌ها تنوع بالایی داشته و سوژه‌های بسیاری برای ساخت‌وساز و مدیریت در اختیار بازیکن قرار می‌دهند. از ساخت‌وساز شهرهای بزرگ گرفته تا باغ‌وحش، زندان، مزرعه و… بازی Transport Giant از استودیو Fancy Bytes عنوانی کلاسیک و قدیمی در این سبک بوده که شما را به طراحی راه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل در سال 1850 میلادی می‌برد تا قدرت خلاقیت و مدیریت هر بازیکن را به چالش بکشاند.

دنیای بازی در سال 1850 میلادی جریان دارد، زمانی که دنیا دستخوش تغییر جدی شده و عصر جدیدی از تولید و صنعت در حال ظهور است. برای یک تاجر و سرمایه‌گذار باهوش، مقدار کمی سرمایه می‌تواند فرصت‌های طلایی بسیاری را رقم بزند. با تأسیس انواع شرکت‌ها و کارخانه‌ها، بحث حمل‌ونقل و جابه‌جایی بسیار مهم می‌شود و مسیرهای بین هر کدام، باید به‌خوبی طراحی و مدیریت شوند. شما در این بازی مسئول طراحی این راه‌های ارتباطی هستید و باید با تأسیس شرکتی در همین حوزه، علاوه بر درآمدزایی، کار را برای بقیه صنایع راحت کنید.

بازی 3 سناریوی مختلف در کشورهای اروپایی، آمریکایی و استرالیایی را برای تجربه در اختیار شما قرار می‌دهد. بیش از 130 وسیله نقلیه اعم از قطار، اتوبوس، کشتی، هواپیما و… در بازی وجود دارد که هر کدام پل ارتباطی متفاوتی برای حمل‌ونقل و جابه‌جایی محصولات هستند. بیش از 500 ساختمان مختلف که مربوط به 60 صنعت در سال 1850 میلادی هستند نیز وجود داشته و جابه‌جایی مسافران و بارهای مهم، اصلی‌ترین هدف شما خواهند بود. گیم پلی بازی ساده بوده اما کسب مهارت در آن و تأسیس مسیرهای ارتباطی مناسب هر سناریو و صنعت، زمان زیادی لازم دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cities Skyline و Railway Empire را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Transport Giant با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.