دانلود بازی Trials Fusion برای کامپیوتر

دانلود بازی Trials Fusion

یکی از مفرح‌ترین رشته‌های ورزشی در سطح جهان، مسابقات موتورسواری ترایلز است. مسابقاتی که همه ما ویدیوهای آن را مشاهده کرده‌ایم و بارها دیده‌ایم که چطور موتورسواران از موانع عجیب‌وغریبی می‌گذرند و همچنین در هوا حرکات نمایشی خطرناکی اجرا می‌کنند. به‌هرحال شرکت در چنین مسابقاتی در خیال ما هم نمی‌گنجد اما به لطف استودیو RedLynx توانایی تجربه مجازی این مسابقات را با یک شبیه‌ساز دقیق و هیجان‌انگیز داریم. بعد از دو نسخه موفق از سری بازی Trials، در سال 2014 شاهد عرضه نسخه جدیدی به نام Trials Fusion توسط یوبی‌سافت بودیم.

بازی Trials Fusion یک بازی موتورسواری دو و نیم بعدی است که بازیکنان در آن، کنترل یک موتورسوار را به‌وسیله گاز دادن، ترمز و حرکات نمایشی روی موتور انجام می‌دهند. در آخر با توجه به عملکرد موتورسوار در طول مسابقه یک مدال به او اهدا می‌شود و این مدال باعث باز شدن مراحل جدید و سخت‌تری می‌شود. با پایان بردن هر مسابقه می‌توانید پول خوبی دریافت کنید و آن را تماماً برای خرید موتور جدید یا ارتقای آن خرج کنید. فیزیک این بازی نسبت به نسخه‌های قبل پیشرفت زیادی داشته است و شاهد یکی از واقع‌گرایانه‌ترین فیزیک‌های موجود در بین تمامی بازی‌های ریسینگ هستیم. کوچک‌ترین حرکت شما روی موتور می‌تواند منجر به سقوط و حتی مرگ شود و بنابراین باید اصول ترمز گرفتن و حفظ تعادل در نقاط مختلف را به‌خوبی پیش ببرید. اگر از طرفداران قدیمی این بازی هستید، یک سری چالش‌های سخت مخصوص شما آماده‌شده است که گرفتن مدال طلا در این چالش‌ها حریف می‌طلبد.

بازی Trials Fusion با اضافه کردن مراحل جدیدی به بازی هیجان آن را بالابرده است. برای نمونه در مسابقات لیمبو می‌توانید از موانع مختلف عبور کنید و چالش بسیار بزرگی را تجربه کنید. اگر بخش تک نفره چندان شمارا سرگرم نمی‌کند، حالت آنلاین بازی پر از هیجان و رقابت‌های سخت و چالش‌برانگیز است که باید برای اول شدن تمرکز و تلاش زیادی به خرج دهید. استودیو با ورود به نسل جدید ازلحاظ گرافیکی پیشرفت زیادی داشته است و شاهد نورپردازی و کیفیت بافت بالایی هستیم. محیط‌های طراحی‌شده بازی دارای ترکیب رنگ زیبایی هستند که شمارا مدت‌ها به خود مشغول خواهند کرد. اگر از طرفداران این سری بازی باشید، قطعاً با هیجان و چالش‌های آن آشنایی دارید و حالا فرصت تکرار آن‌ها در اختیار شما قرارگرفته است. در این سبک نگاهی به MotoGP 20 و Motorcycle Club بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Trials Fusion با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.