دانلود بازی Twelve Minutes برای کامپیوتر

Twelve Minutes

نوآوری عنصری است که برای موفقیت یک بازی می‌تواند بسیار مؤثر باشد. شاید اگر یک استودیو بزرگ دست به ساخت عنوانی معروف بزند، نیاز چندانی به نوآوری نداشته باشد. این استودیوهای کوچک‌تر هستند که برای ورود به بازار زنده و رقابتی بازی‌های ویدیویی مجبور به ارائه ایده‌های جدید و نو در بازی‌های خود می‌شوند. بازی 12 Minutes از استودیو Luis Antonio بازی ساده، متفاوت و ماجرایی بوده که یک چرخه تکرارشونده از زمان را سوژه اصلی خودش قرار داده است.

همان‌طور که از اسم بازی پیداست، بازه زمانی این بازی، 12 دقیقه است که دائم تکرار می‌شود. شما در نقش مردی هستید که یک‌شب آرام را در کنار همسرتان به خوردن شام مشغول شده‌اید و همه‌چیز ظاهراً خوب به نظر می‌رسد، تا اینکه یک کارآگاه پلیس به‌زور وارد خانه شما شده و مدعی می‌شود که همسرتان مرتکب قتل شده است، همچنین شما را تا سرحد مرگ مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

راهنمای قدم به قدم بازی Twelve Minutes

بازی Twelve Minutes توسط استودیو Luis Antonio ساخته‌شده است. در این مطلب با راهنمای قدم به قدم و ویدیویی تمام مراحل بازی Twelve Minutes با کیفیت بالا و حجم مناسب با ما همراه باشید.

راهنمای قدم به قدم بازی Twelve Minutes

اما شما بلافاصله در زمان به عقب برگشته و همان لحظه‌ای را می‌بینید که در باز می‌شود. شما محکوم به این هستید که این 12 دقیقه شوم را دائم ببینید و برایتان تکرار شود تا اینکه بتوانید از اوضاع باخبر شده و راهی برای شکستن این سیکل معیوب تکرارشونده پیدا کنید. سازنده عناصر و اتمسفر این عنوان را با الهام از فیلم‌های معروفی مانند The Shining، Rear Window و Memento طراحی کرده است.

 

گیم پلی بازی با دوربین دید از بالا، این 12 دقیقه شوم را در محیط خانه شما نشان می‌دهد. شما باید بتوانید با هوش و فکر کردن، تغییراتی در صحنه ایجاد کرده و سرنوشت هر لوپ زمانی را عوض کنید تا بتوانید معمای این اتفاق مرموز را کشف کرده و چرخه 12 دقیقه‌ای را بشکنید. پیدا کردن سرنخ‌ها در محیطی تکراری و دقت به جزییات در زمانی محدود، عناصری هستند که این عنوان متفاوت را بسیار سرگرم‌کننده می‌کند. آیا می‌توانید از پس این چرخه تکراری برآمده و 12 دقیقه شوم زندگی خودتان را به زباله‌دان تاریخ بسپارید، یا محکوم هستید که تا ابد همین صحنه‌ها برایتان تکرار شود؟

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی Firewatch یا Disco Elysium را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Twelve Minutes با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.