دانلود بازی Two Point Hospital A Stitch in Time برای کامپیوتر

دانلود بازی Two Point Hospital A Stitch in Time

بازی‌های مدیریتی با سبک خاص خود علاقه‌مندان زیادی را به سمت خود جذب کرده‌اند. تابه‌حال ممکن است مدیریت یک شهر یا سیستم قطار شهری یا حتی یک شهربازی را به دست گرفته باشید اما بعید است که مطمئنم که ایده مدیریت یک بیمارستان هیچ‌گاه به ذهنتان خطور نکرده است. استودیو Two Point Studios سال گذشته بازی Two Point Hospital را با تمرکز روی مدیریت یک بیمارستان از صفرتا صد به بازار عرضه کرد. از آن زمان تابه‌حال محتوای بسیار خوبی در اختیار بازیکنان قرارگرفته است و در جدیدترین بسته الحاقی بازی به نام Two Point Hospital Off the Grid قادر به ساخت بیمارستان در بخش‌های جدیدی از دنیا با تجهیزات نو و تازه خواهید بود.

بازی Two Point Hospital Off the Grid درواقع ساخت یک بیمارستان از اولین مرحله است. باید یک منشی استخدام کنید و سپس اتاق معاینه را در گوشه‌ای بچینید و آنگاه نیاز به داروخانه نیز خواهید داشت. به همین شکل بیمارها به سمت بیمارستان شما هجوم خواهند آورد و باید امکانات مناسبی برایشان پدیدآورید تا بتوانید نیازهایشان را رفع کنید. شاید در اولین بیمارستانی که دارید کار سختی برای مدیریت بخش‌های مختلف نداشته باشید، ولی این قضیه خیلی طول نمی‌کشد. چون پس‌ازاینکه بتوانید بیمارستان اول خودتان را به سطح خاصی برسانید، این امکان را خواهید داشت تا به سراغ ساخت دومین بیمارستان خودتان بروید و این کار، به‌مرور هم تا زمانی که به قول خودِ بازی یک امپراتوری از بیمارستان‌ها داشته باشید، ادامه پیدا می‌کند. دربسته الحاقی جدید بازی قادر به ایجاد المان‌های طبیعت دوست خواهید بود و این دفعه کمی به فکر جهان و طبیعت اطراف نیز خواهید بود.

بازی Two Point Hospital Off the Grid این امکان را روبه روی شما قرار می‌دهد که غذای مخصوص بیمارستان را برای بیمارها رشد دهید و یک سری مزارع ارگانیک بسازید. علاوه بر آن قرار دادن توربین‌های بادی برای جلوگیری از استفاده سوخت‌های فسیلی نیز بخشی از راه‌حل بازی برای ورود به دنیای ارگانیک و طبیعت دوست است. حالا مدیران بیمارستان برای کشاندن افراد بیشتری به سمت خود دست به تغییرات زیادی زده‌اند. بیمارستان‌های جدید که درواقع یک غول عجیب‌وغریب هستند و همچنین اضافه شدن بیش از 35 نوع بیماری و البته 31 آیتم تزئینی جدید تنها بخشی از تغییرات بزرگ است. با گسترش روزافزون علم پزشکی، نیاز به دستگاه‌ها و اتاق‌های درمان جدید حس می‌شود و این دقیقاً نکته‌ای است که در این بازی نیز مشاهده می‌شود. اگر همیشه دوست داشتید مدیریت یک بیمارستان را بر عهده داشته باشید Two Point Hospital اثری است که از بازی کردنش به‌هیچ‌وجه پشیمان نخواهید شد. در این سبک نگاهی به Cities Skylines و Planet Zoo هم بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Two Point Hospital Off the Grid با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.