دانلود بازی Ultrakill برای کامپیوتر

 Ultrakill

سبک شوتر اول‌شخص از گذشته در میان طرفداران بازی‌های ویدیویی محبوبیت بالایی داشته‌اند و به همین دلیل، بازی‌های متنوع زیادی در این سبک منتشر شده است. هیجان بالا، استفاده از سلاح‌های گرم و سرد و خون و خونریزی از ویژگی‌های اصلی بازی‌های شوتر اول‌شخص هستند که از قدیمی‌ترین عنوان تا مدرن‌ترین آن‌ها شامل می‌شود. بازی Ultrakill از استودیو Arsi Hakita Patala عنوانی در همین ژانر بوده که سبک و سیاقی کلاسیک و نوستالژی را در همین قالب به خوردتان خواهد داد.

هیجان و سرعت بالا در کنار طیف گسترده‌ای از سلاح‌های گرم جذاب و دشمنان، ویژگی اصلی گیم پلی این بازی هستند. شما در این بازی باید دائم در حال حرکت کردن باشید و با جاخالی دادن از شلیک دشمنان و پاسخ دادن به آن‌ها با گلوله، در مراحل پیشروی کنید. داستان بازی در دورانی پس از انقراض بشریت جریان دارد و در آن فقط ماشین‌آلاتی فعال هستند که از خون برای سوخت استفاده می‌کنند. شما باید جلوی اهریمن‌هایی که برای پیدا کردن سوخت بیشتر به سطح زمین آمده‌اند را بگیرید.

تنوع بالای سلاح‌ها، سرعت و هیجان بالای گیم پلی و وجود سیستم کمبو و امتیازدهی کلاسیک از ویژگی‌های سرگرم‌کننده این بازی هستند. علاوه بر این سبک و سیاق گرافیکی بازی به‌سرعت شما را یاد عناوین قدیمی Quake یا Doom می‌اندازد که تجربه‌ای نوستالژیک را برای شما رقم خواهد زد. اگر به سبک شوتر اول‌شخص علاقه دارید و می‌خواهید طعمی از عناوین کلاسیک قدیمی در این ژانر را تجربه کنید، بازی Ultrakill را به هیچ وجه از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Doom Eternal و SUPERHOT را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Ultrakill با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.