دانلود بازی Unavowed برای کامپیوتر

دانلود بازی Unavowed

بازی‌های سبک Point & Click امروزه یکی از ژانرهای محبوب در صنعت بازی‌های ویدیویی هستند. ساده بودن گیم پلی این بازی‌ها در کنار روایت داستان عمیق و سرگرم‌کننده به خورد مخاطب می‌دهند. اکثر این بازی‌ها با محوریت حل معما و کارآگاه بازی بوده اما هر از چند گاهی، استودیوهای بازی‌سازی خلاقیت ارائه می‌دهند و سوژه‌های جدیدی را در قالب بازی Point & Click در اختیار مخاطب قرار می‌دهند. بازی Unavowed از استودیو Wadjet Eye Games عنوانی جذاب بوده که تجربه تسخیر شدن توسط شیاطین و ماجراجویی‌های مهیج سورئال را به خوردتان خواهد داد.

داستان بازی وقایع ماوراءالطبیعه‌ای را روایت می‌کند. یک سال پیش، بدن شما توسط اهریمنی تسخیر شد و از همان روز تاکنون، قتل و خونریزی‌های زیادی در سطح شهر نیویورک اتفاق افتاده است. شما برای رستگاری، به گروهی به اسم Unavowed می‌پیوندید، جامعه بزرگی که تمام زندگی خود را وفق مبارزه با پلیدی و نیروهای اهریمنی کرده‌اند. حال که نه دوستی دارید، نه محلی برای سکونت و در همین حال تحت تعقیب هم هستید، باید سبک جدیدی از زندگی را آغاز کرده و رتبه خود را در گروه Unavowed بیشتر کنید، زیرا نیروهای اهریمنی شروری در حال قدرت گرفته‌اند.

شما قابلیت بازی در نقش یک کاراکتر مؤنث یا مذکر را خواهید داشت. گیم پلی در سبک ساده Point & Click طراحی شده اما عناصر آن کمی متفاوت هستند. اینجا علاوه بر گشت‌وگذار و پیدا کردن سرنخ، ویژگی‌های اکشنی نیز وجود دارند که تجربه بازی را لذت‌بخش‌تر می‌کند. کاراکترهای قابل‌استفاده در بازی در چهار گروه تقسیم می‌شوند که هر کدام قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودشان را دارند. همچنین مسیر داستانی بازی در 3 جهت مختلف قابل پیشروی است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Disco Elysium و Unpacking را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Unavowed با وب‌سایت کلپ استاد بازی همراه باشید.