دانلود بازی Unpacking برای کامپیوتر

دانلود بازی Unpacking

ایده‌های نو و تازه در صنعت بازی‌های ویدیویی همواره حضور داشته و به ساخت عناوین جذاب و متفاوتی می‌شود. سازندگان باید دائم در تلاش برای ارائه سوژه‌های جدید باشند تا توسط آن‌ها بازی‌های جدید و به دور از کلیشه تولید کرده و توجه مخاطبان وسیع این سبک از سرگرمی را به سمت خود جلب کنند. بازی Unpacking از استودیو Witch Beam عنوانی متفاوت بوده که در آن باید طراحی دکوراسیون و چیدمان وسایل داخل خانه را بر عهده گرفته و با آن سرگرم شوید.

ایده این بازی گرچه ساده و پیش و پا افتاده به نظر برسد، می‌تواند خلاقیت ذهن شما را بیدار کرده و همین موضوع عامل سرگرم شدنتان شود. شاید با تجربه این بازی، زمانی که خودتان خواستید اسباب‌کشی کنید و یا بخشی از خانه را تغییر دکوراسیون دهید، ایده‌های بیشتری در اختیار داشته باشید. در Unpacking باید با باز کردن جعبه‌ها و چیدن وسایل بزرگ و کوچک مختلف، خانه جدید را به مکانی آماده برای زندگی تبدیل کرده و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

گیم پلی بسیار ساده بوده و تنها کلیک‌های ماوس شما را لازم دارد. هیچ محدودیتی در زمان وجود نداشته و می‌توانید برای چیدمان و طراحی دکور، هرچقدر که می‌خواهید فکر کرده و سپس شروع به کار کنید. آزادی عمل زیادی در اختیار شما قرار داشته و آزاد هستید خلاقیت خود را به هر شکلی داخل بازی رها کنید تا در هر مرحله، دکوری زیبا و جدید به وجود آید. هر وسیله‌ای بخشی از خاطرات و لحظات مهم آن خانواده را در خود جای داده که می‌توانید با کلیک کردن، از آن‌ها مطلع شوید. گرافیک ساده و رنگارنگ بازی در کنار موسیقی آرام‌بخش تجربه چیدمان وسایل خانه را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Cozy Grove را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Unpacking با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.