دانلود بازی Unsafe برای کامپیوتر

دانلود بازی Unsafe

بازی‌های ترسناک امروزه تنوع بالایی دارند و سناریوهای جذاب مختلفی را به خورد ما می‌دهند. این بازی‌ها علاوه بر ایجاد رعب و وحشت در بازیکن، روایات جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در دل خود جای داده‌اند که تجربه آن‌ها را لذت‌بخش‌تر می‌کند. گاهی باید وارد کلبه‌های یک روستای قدیمی و برفی شوید، گاهی در دل جنگل قدم بزنید و گاهی هم یک ایستگاه فضایی شوم و تاریک را گشت‌وگذار کنید. بازی Unsafe از استودیو OnSkull Games عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که ماجراجویی‌های ترسناکی را داخل یک ایستگاه فضایی شوم برای شما آماده کرده است.

این بازی تمرکز زیادی بر قسمت Co-op دارد و می‌توانید آن را در کنار 3 نفر از دوستان خود به‌طور هم‌زمان تجربه کنید. تیم چهارنفره شما وارد ایستگاه فضایی Black Monolith شده که به‌تازگی درگیر ماجراهای مرموزی شده و بیشتر قسمت‌های آن از کار افتاده است. حال باید با بررسی قسمت‌های مختلف و گشت‌وگذار در این ایستگاه شوم، بفهمید چه اتفاقی افتاده است و چگونه می‌توان اوضاع را به روال سابق در آورد. همکاری و زنده ماندن کلید موفقیت در این مأموریت پرمخاطره است.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده که عنصر ترس و وحشت را در آن قدرتمندتر می‌کند. علاوه بر این عناصر استرس زا در اتمسفر بازی وجود دارند و طراحی مراحل و استفاده هوشمندانه از سایه‌ها، تجربه ترسناکی را به خوردتان می‌دهد. شما باید با استفاده از تجهیزات خود پیشروی کنید و با تعمیر وسایل، قسمت‌های مختلف را دوباره راه‌اندازی کنید. سبک و سیاق مراحل تجربه مشابهی از اولین فیلم سری Alien را برای شما تداعی می‌کند که در نوع خود جذاب و لذت‌بخش است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Alien Isolation را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Unsafe با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.