دانلود بازی Urban Trial Playground برای کامپیوتر

دانلود بازی Urban Trial Playground

موتورسواری از آن جمله تجربه‌هایی است که در ظاهر خطرناک به نظر می‌رسد اما هیجان بالایی دارد و آدرنالین زیادی را وارد خون می‌کند. بسیاری از ما موفق به انجام چنین کاری نشده‌ایم و بازی‌های ویدیویی اما همه‌چیز را راحت‌تر کرده‌اند و می‌توان شبیه هر کاری را انجام داد و همان هیجان را دریافت کرد. Urban Trial Playground هر آنچه یک شبیه‌ساز موتورسواری نیاز دارد را به بهترین شیوه ارائه داده است و ما را یکسره به بخش اکشن ماجرا کشانده است و خبری از داستان نیست و چالش‌های فوق‌العاده زیادی جلوی روی شماست. استدیو Tate Multimedia تجربه‌ای فوق‌العاده را پدید آورده است و عاشقان موتورسیکلت را فراخوانده است.

در ابتدای کار به بخش آموزشی منتقل می‌شوید و آرام‌آرام با مکانیک بازی آشنا می‌شوید و هیچ‌کسی هم در لحظه اول شوماخر نیست و کم‌کم ریز و بم کار را یاد می‌گیرید. بازی به 54 مرحله متنوع خلاصه‌شده است و تنها لازم است که موتور کراس خود را روشن کنید و گاز بدهید و ترمز بگیرید تا از خوردن به موانع مختلف جلوگیری کنید. تا دلتان بخواهد سطوح شیب‌دار وجود دارد و البته انجام حرکات نمایشی نیز امتیاز خاص خودش را دارد. بخش تک نفره به دو بخش تقسیم می‌شوند و در یک‌سو لازم است که حرکات نمایشی انجام دهید و در بخش دیگر نیز باید از موانع مختلف در امان بمانید و امتیاز بالایی کسب کنید. مراحل بالاتر به تجهیزات بهتر نیاز دارند و درنتیجه دست‌پر به میدان بروید و پول‌های خود را به‌درستی خرج کنید.

با پیش روی در بازی، 4 موتور جدید باز می‌شوند و می‌توانید از لباس بازیکن تا چرخ‌های موتور را عوض کنید و قطعات بهتری روی آن بیندازید. بخش چند نفره Urban Trial Playground نیز قابل‌توجه است و 26 مرحله جذاب را آماده کرده است و البته این بخش تنها به‌صورت آفلاین در دسترس است. صفحه‌نمایش به دو سمت تقسیم می‌شود و می‌توان همراه دوستتان مسابقه بدهید و هر کس زودتر به خط پایان برسد، برنده است. محیط بازی دارای کیفیت بصری مناسبی است و تقریباً به‌خوبی بازیکن را جذب می‌کند و نورپردازی نیز بامزه است و هیچ‌گاه از محیط آن و گاز دادن پشت موتور خسته نخواهید شد.

Urban Trial Playground به‌خوبی توانسته تجربه‌ای سرگرم‌کننده از موتورسواری را ارائه دهد و حرکات نمایشی و مسابقات آن حس خوبی را منتقل می‌کنند. نمرات بازی نیز در سطح قابل قبولی قرار دارند و حتماً تجربه این بازی را به عاشقان موتور توصیه می‌کنیم. درنگ نکنید و موتورسیکلت خود را روشن کنید و هیجان را به رگ‌های خود پمپ کنید.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.