دانلود بازی Valheim برای PC

دانلود بازی Valheim برای کامپیوتر

دانلود بازی Valheim

وایکینگ‌ها امروزه در صنعت بازی‌های ویدیویی مورد توجه خاصی قرارگرفته‌اند و عناوین بسیاری با اقتباس از این دنیای مهیج عرضه‌شده‌اند. جنگجوهای افسانه‌ای این نژاد و فرهنگ و عقاید آن‌ها گویا طرفداران زیادی دارد و سازندگان بازی‌های ویدیویی این ایده را برای موفق شدن بازی‌های خود بیشتر از قبل در عناوین تزریق می‌کنند. بازی Valheim از استودیو Iron Gate AB یکی دیگر از عناوین وایکینگی است که عناصر بازی‌های Survival را نیز در کنار چند نفره بودن به بطن خود اضافه کرده و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

شما در نقش یک جنگجو خواهید بود که روحش توسط خدایان به سرزمین Valheim منتقل‌شده است. دنیایی که سرشار از دشمنان و موجودات خطرناکی است که حتی خدایان از مواجه‌شدن با آن‌ها هراس دارند. شما وظیفه‌دارید که با این موجودات که از دشمنان قدیمی Odin هستند مبارزه کنید و آرامش و پایداری را به این سرزمین بازگردانید. هرکدام از موجودات اما در منطقه‌ای متفاوت در دنیای بازی وجود دارند که شما باید با گشت‌وگذار در آن، آن‌ها را پیدا کنید.

دنیای بازی وسیع و گسترده است و مناطق مختلفی با پوشش‌های منحصربه‌فرد در آن قرارگرفته است. از مناطق جنگلی گرفته تا کوهستان‌های برفی و مرتفع و یا مناطق مردابی. گیم پلی بازی در این دنیای وسیع عناصری از بازی‌های Survival را در کنار RPG در دل خود جای‌داده تا تجربه‌ای تازه و منحصربه‌فردی را در دنیای Valheim داشته باشید. آزادی عمل شما در بازی زیاد است و می‌توانید به روشی که خودتان می‌پسندید در بازی پیشروی کنید. امکان ساخت هر چیزی در بازی وجود دارد. از ابزارهای مختلف گرفته تا سلاح، زره و حتی خانه برای اقامت و کشتی برای گشت‌وگذارهای طولانی‌تر.

محیط بازی نیز به‌مرور توسط فعالیت‌های شما دچار تغییر می‌شود. برای مثال جنگ انبوهی که وجود داشت به خاطر جمع‌آوری چوب توسط شما دیگر وجود ندارد و یا پوشش گیاهی به‌مرور کم‌تر شده که پویایی محیط بازی را نشان می‌دهد. زمانی که کشتی دست‌ساز خود را نیز ساختید، دنیای جدیدی از بازی و گشت‌وگذار در آن برای شما آزاد می‌شود که تجربه را بیش‌ازپیش لذت‌بخش و سرگرم‌کننده می‌کند. همچنین دنیای بازی همواره شما را با چالش‌های مختلف و دشمنان درگیر کرده تا مهارت شما را بسنجد و ابزارها و سایر چیزهایی که ساخته‌اید را بی‌مصرف نگذارد.

در بطن گیم پلی بازی تمامی عناصر یک بازی Survival رعایت شده‌اند و در کنار آن چند عنصر جزی از RPG نیز برای ترغیب شما به بازی بیشتر گنجانده‌شده. آشپزی، کشاورزی، ساخت خانه و محوطه اطراف آن، ساخت ابزار و سلاح همگی از نکات مثبت و جذاب گیم پلی بازی است. گرافیک نیز باوجوداینکه نسبت به بازی‌های نسل جدید کمبودهای زیادی دارد اما دنیای رنگارنگ و زیبایی را پیش چشمان شما به تصویر می‌کشد تا لذت شما در هنگام بازی کردن و ماجراجویی در دنیای Valheim دوچندان شود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rust و Ark Survival Evolved را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Valheim با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.

password: www.download.com

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or later
Processor: i5 3GHz or Ryzen 5 3GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 1 GB available space
ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!