دانلود بازی Veritas برای کامپیوتر

veritas

 

امروزه شاهد تنوع بالای بازی‌های معمایی در سبک Point & Click هستیم. این بازی‌ها به دلیل ساده بودن گیم پلی و ارائه محتوای جذاب داستانی، برای بسیاری جذاب و سرگرم‌کننده هستند و تنوع بالای آن‌ها باعث شده عناوین زیادی برای تجربه در اختیار بازیکنان قرار بگیرد. بازی Veritas از استودیو Glitch Games عنوانی در سبک معمایی با حال و هوای علمی تخیلی بوده که در آن باید ماجراجویی‌های متعددی را در محیط‌های مرموز تجربه کنید. این بازی ذهن شما را در دنیایی خیالی آزاد می‌کند تا علاوه بر به چالش کشیدن قدرت تفکر، چیزهای زیادی از رازهای مرموزش در اختیارتان قرار دهد.

سؤال اصلی بازی از شما این است: حقیقت چیست و آیا اهمیتی دارد یا خیر؟ شما به‌عنوان یک داوطلب وارد مرکزی تحقیقاتی به اسم Veritas شده‌اید تا آزمایش‌هایی عملی بر روی شما انجام شود. پس از مدتی خودتان را در یک اتاق کوچک خواهید یافت و هیچ‌چیزی از وقایع قبلی و اینکه چطور به اینجا رسیدید به خاطر ندارید. تنها چیزی که در ذهن شما باقی‌مانده، امضا کردن یک برگه سفید و همراهی با چند شخص با لباس‌های سفید بوده است. آیا آن‌ها واقعاً دکتر و دانشمند بوده‌اند یا به شما دروغ گفته‌اند؟

گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص و در سبک Point & Click طراحی شده است. شما باید در نقاط مختلفی از این مرکز تحقیقاتی گشت‌وگذار کرده و مسیری را برای نجات و رهایی پیدا کنید. بخشی از گیم پلی به عکس‌برداری از سوژه‌ها و سرنخ‌ها اختصاص دارد و به کمک این عکس‌ها می‌توانید معماها را حل کرده و از سد موانع عبور کنید. تنوع معماهای بازی، گرافیک قابل‌قبول و اتمسفر عمیق، گیرا و علمی تخیلی از ویژگی‌های جذاب این بازی معمایی هستند که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم نگه دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Escape Simulator و Fallout 4 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Veritas با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.