دانلود بازی Visage برای کامپیوتر

دانلود بازی Visage

ترس مهم‌ترین مکانیسم انسان برای بقاست و اگر ترسی وجود نداشت، مطمئناً ما هیچ‌گاه از خطرات جان سالم به درنمی‌بردیم. صنعت سرگرمی مدت‌هاست از ترس به‌منظور خلق آثار سرگرم‌کننده استفاده کرده و توانسته عناوین معروف و محبوبی را راهی بازار کند. استودیو SadSquare Studio به‌تازگی بازی Visage که یک اثر ترسناک اول‌شخص است را راهی بازار شلوغ بازی‌های رایانه‌ای کرده و توانسته نظر مخاطبان را هم جلب کند. این بازی کی اثر ترسناک اول‌شخص در مورد گردش و جستجو داخل یک عمارت قدیمی و ترسناک است که فضای تاریک و وحشتناکی دارد. با گشتن داخل این عمارت، ترس و وحشت را با پوست و خون خواهید چشید و یک تجربه‌ی بی‌نظیر در ژانر ترس و وحشت دریافت خواهید کرد.

عمارت اصلی بازی Visage گذشته عجیب‌وغریبی داشته و خانواده‌های مختلفی به وحشتناک‌ترین شکل ممکن به قتل رسیده‌اند و گزارش‌های زیادی در مورد دیوانه شدن افراد و خودکشی های بی‌دلیل گزارش‌شده که باعث ترس همگان شده است. شما قرار است داخل این عمارت شوید و تمامی اتفاقات رخ‌داده را با چشمان خود ببینید و آن‌ها را حس کنید. چنین اتفاقات ترسناکی، رگه‌هایی از وحشت را درون شما برمی‌انگیزد که هدف اصلی استودیو را عملی می‌کند. به‌زودی می‌فهمید که چه کسی دلیل کشتار انجام‌شده داخل این عمارت است و پرده از راز ماجرا کنار خواهد رفت. اعضای خانواده‌هایی که داخل عمارت کشته‌شده‌اند، هنوز به شکل ارواح خبیث و سرگردان داخل خانه هستند و هر آن می‌خواهند به شما حمله کنند. جلوی حمله آن‌ها بایستید و کنترل این خانه قدیمی را از دست آن‌ها بگیرید.

گیم پلی بازی بیشتر روی چرخیدن داخل محیط و پیدا کردن سرنخ‌ها و آیتم‌های مختلفی که می‌توانند به پیشبرد داستان و پرده برداشتن از راز اصلی کمک کنند تمرکز کرده است. تمام تلاش شما باید در جهت جلوگیری از بالا رفتن میزان ترس باشد و درصورتی‌که ترس از حد مشخص عبور کند، شانسی برا زنده ماندن نخواهید داشت. زنده ماندن در بازی Visage کار چندان آسانی نیست و شما باید راه‌های مختلفی برای انجام این کار پیدا کنید و تمام تلاش خود را برای دور ماندن از ارواح انجام دهید. بازی ازنظر جلوه‌های بصری بسیار خوب طراحی‌شده و سطح کیفیت بافت‌ها بسیار مناسب است. ازنظر موسیقایی هم حس ترس به بهترین شیوه ارائه می‌شود و از این نظر هیچ‌گونه ضعفی را شاهد نیستیم. منتقدان و مخاطبان بازی هم نمرات خوبی به Visage اعطا کرده‌اند و به‌طور کل یک اثر ترسناک روان‌شناختی جذاب پیش روی شماست. در این سبک بازی‌های  The Dark Pictures Little Hope و Amnesia Rebirth را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Visage با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.