دانلود بازی Warno برای کامپیوتر

دانلود بازی Warno

تجربه میدان جنگ شاید در واقعیت چیز بسیار ترسناکی باشد اما دنیای مجازی بازی‌های ویدیویی، این سوژه را جذاب و سرگرم‌کننده جلوه می‌دهند، خواه جنگ‌های قدیمی و باستانی باشد، خواه دوران جنگ‌های جهانی و خواه در زمان مدرن و امروزی. بازی‌های زیادی شبیه‌ساز نبردها و جنگ‌ها را در بازه‌های مختلف تاریخی به خورد ما داده‌اند و هر کدام به شکلی متفاوت سرگرم‌کننده و جذاب هستند. بازی Warno از استودیو Eugen Systems عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که دنیای خیالی جنگ جهانی سوم را برای شما به شکلی زیبا شبیه‌سازی خواهد کرد تا با تجربه نبردهای جذاب، سرگرم شوید.

گیم پلی بازی یکی از سبک‌های فراموش شده تاریخ بازی‌های ویدیویی بوده که همان سبک استراتژی لحظه‌ای یا RTS است. شما در این بازی نبردهای جذاب و استراتژیکی را در دنیای مدرن به‌صورت زنده و لحظه‌ای تجربه خواهید کرد. داستان بازی در سال‌ها 1989 و 2 سال بعد از وقایع جنگ سرد جریان دارد اما این بار روایتی خیالی را دنبال می‌کند که باعث می‌شود آتش جنگ جهانی سوم روشن شود. حال که جنگی بزرگ شکل‌گرفته شما به‌عنوان فرمانده وارد داستان می‌شوید تا سرنوشت آن را رقم بزنید.

در این بازی به 6 ملیت مختلف دسترسی دارید که از نیروهای آلمان، فرانسه، بریتانیا، آمریکا، روسیه و آلمان شرقی تشکیل شده‌اند و هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. تنوع بالای تجهیزات و نیروهای نظامی از ویژگی‌های اصلی این بازی بوده و بیش از 600 مدل نیرو و واحد نظامی برای کنترل در اختیار شما قرار می‌گیرد که در میان آن‌ها مدل‌های معروفی از تانک، هلیکوپتر و هواپیمای مدرن وجود دارد. به‌جز حالت اصلی گیم پلی، قسمتی به اسم Army General وجود داشته که مبارزاتی وسیع‌تر و در مقیاسی بزرگ را به شکل استراتژی نوبتی به خوردتان خواهد داد. علاوه بر این بازی از حالت چندنفره نیز پشتیبانی می‌کند تا بتوانید در کنار دوستان خود آن را تجربه کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Company of Heroes 2 و Call to Arms را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Warno با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.