دانلود بازی Warriors Rise to Glory برای کامپیوتر

دانلود بازی Warriors Rise to Glory

یکی از عناصری که امروزه در بازی‌های ویدیویی زیاد استفاده می‌شود، مبارزات نوبتی و تاکتیکی است. این بازی‌ها فرصت فکر کردن و نقشه‌ریزی را به بازیکن می‌دهند تا با استفاده از انتخاب‌ها و بهترین تصمیم، بتوانند مسیر خود به سمت پیروزی را هموار کنند. تا به امروز بازی‌های زیادی این سبک از مبارزات را وارد گیم پلی خود کرده‌اند، از عناوین نقش‌آفرینی گرفته تا بازی‌های اکشن، مبارزه‌ای و استراتژیک. بازی Warriors Rise to Glory از استودیو Gavra Games عنوانی جذاب و جدید بوده که در آن مبارزات گلادیاتورهای بامزه را تجربه می‌کنید، مبارزاتی نوبتی از جنس خون و طنز!

در ابتدا باید مبارز خود را بسازید که برای شخصی‌سازی ظاهر و لباس‌های او به گزینه‌های زیادی دسترسی خواهید داشت. سبک و سیاق طنزگونه بازی از همان ابتدا توجه شما را جلب می‌کند، از حالات انیمیشن و چهره کاراکترها گرفته تا لباس‌هایی که بر تن دارند، یک سطل برعکس چوبی به‌عنوان کلاه‌خود چطور است؟ این عناصر طنز در گیم پلی بازی نیز حضور دارند تا تجربه شما با خنده همراه باشد. پس از شکست دشمن در میدان نبرد، می‌توانید سرنوشتش را خودتان تعیین کنید، آیا رحم خواهید کرد و با غرور از کنارش رد می‌شوید یا تا مرگ حتمی‌اش او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهید؟

مبارزات سبکی نوبتی داشته و در هر راند باید بسته به موقعیت، حرکت‌های مختلفی را اجرایی کنید. در نوبت خود می‌توانید جایگیری جدیدی داشته باشید، حمله کنید و یا از قابلیت‌های خود استفاده کنید. با پیشروی در بازی و پیروزی در نبردهای بیشتر، سلاح‌ها و تجهیزات بهتری به دست خواهید آورد که هر کدام شما را قدرتمندتر می‌کنند و ظاهر زیباتری نیز به خود خواهید گرفت. بیش از 100 مدل سلاح و زره مختلف و بامزه در دسترس شما قرار خواهد گرفت که هر کدام ظاهر و ویژگی‌های منحصربه‌فرد دارند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های For the King و Battle Brothers را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Warriors Rise to Glory با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.