دانلود بازی Wartales برای کامپیوتر

دانلود بازی Wartales

ماجراجویی امری است که تمام بازی‌های ویدیویی به خورد ما می‌دهند. بسیاری از این ماجراجویی‌ها را شاید هرگز نتوانیم در زندگی واقعی خود تجربه کنیم و همین موضوع، آن‌ها را به‌شدت جذاب و سرگرم‌کننده می‌کنند و بازی‌های ویدیویی را در جایگاه ویژه‌ای قرار می‌دهند. بازی Wartales از استودیو Shiro Games عنوان جدیدی در سبک نقش‌آفرینی و جهان‌باز بوده که ماجراهای گروهی از مزدوران را که به دنبال پول و ثروت هستند، برای شما روایت می‌کند. برای گشت‌وگذار در محیطی وسیع و مملو از هیجان خودتان را آماده کنید.

صدها سال از سقوط امپراتوری بزرگ Edoran می‌گذرد که توسط طاعونی بزرگ و وحشتناک اتفاق افتاد. پس از سقوط امپراتوری، هرج‌ومرج زیادی در سرزمین ایجاد شد و مزدوران مختلف، دزدان و غارتگران ظهوری پرشکوه برای خود رقم زدند. شرف داشتن مدت‌ها است از این سرزمین دور شده و سبک و سیاق جدیدی، به‌عنوان روش عادی زندگی در آن تعیین شده است. شما باید گروهی از همین مزدوران تشنه ثروت را در سرزمین بزرگ هدایت کرده و در محیط‌های وسیع آن، به ماجراجویی بپردازید.

از ویژگی‌های مهم بازی می‌توان به وسعت بالای دنیا و تنوع فعالیت‌هایی که می‌توانید انجام دهید اشاره کرد. در طول مسیر می‌توانید همراهان جدیدی پیدا کنید که هر کدام ویژگی‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فردی دارند و در شرایط مختلفی کارآمد هستند. طیف گسترده‌ای از تجهیزات و سلاح‌ها در بازی وجود دارد که همگی را در طول ماجراجویی‌های خود پیدا کرده، می‌دزدید و یا از تاجرها خریداری خواهید کرد.

مأموریت‌های اصلی و فرعی بسیاری در بازی Wartales در انتظار شما است. شاید بخواهید دزدان باشرفی باشید و به مردم عادی کمک کنید و یا برعکس، از آن‌ها دزدی کرده و زندگی همه را تباه کنید. مبارزات در بازی به سبک کلاسیک نوبتی صورت می‌گیرد و برای پیروزی باید تاکتیک‌های مناسب و متفاوتی در هر نبرد پیاده‌سازی کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Divinity Original Sin 2 و Terraria را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Wartales با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.