دانلود بازی Wasteland 3 Cult of the Holy Detonation برای کامپیوتر

دانلود بازی Wasteland 3 Cult of the Holy Detonation

آخرالزمان مبحث جالبی در بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های سینمایی بوده و عناوین متعددی تا به امروز به آن پرداخته‌اند. تصور دنیایی نابودشده و متفاوت که در آن قوانین مدنی سابق وجود نداشته و جامعه بشری به انحطاط کشیده شده برای بسیاری جذاب و سرگرم‌کننده است. بازی Wasteland 3 از استودیو InXile Entertainment عنوانی در سبک استراتژی نوبتی بوده که در دنیایی با همین سبک و سیاق روایت می‌شود. دنیایی که به دلیل جنگ اتمی به تباهی رفته و حال شما باید در آن برای بقا تلاش کنید. به‌تازگی بسته الحاقی Cult of the Holy Detonation نیز برای بازی منتشر شده است.

در بسته الحاقی Cult of the Holy Detonation به منطقه‌ای کوهستانی با نام Cheyenne خواهید رفت که مقر نظامی‌ای در آن وجود دارد و افراد جهش‌یافته‌ای در آن یک فرقه افراطی تشکیل داده‌اند. این فرقه از موجودی باستانی پیروی می‌کنند که در واقع یک انفجار اتمی عمل نکرده است. حال شما باید درگیر ماجراهای این فرقه افراطی شده و تصمیم نهایی را بگیرید. این مأموریت، آخرین مأموریت سربازان ماهر داستان ما خواهد بود. علاوه بر کاراکترهای جدید، تجهیزات و سلاح‌های تازه‌ای نیز به بازی اضافه شده و مراحل در این بسته الحاقی به‌شدت چالش‌برانگیز خواهند بود تا آخرین مأموریت شما تمام مهارت شما را به چالش بکشد. اینکه بتوانید در این مأموریت موفق شوید یا نه سرنوشت یک انفجار اتمی دیگر را رقم خواهد زد، یا بار دیگر بمب منفجر می‌شود و یا از ایجاد این فاجعه جلوگیری خواهید کرد.

شما در این بازی یک گروه از سربازان ماهر را تحت کنترل خواهید گرفت. سبک گیم پلی بازی ترکیبی از مبارزات استراتژیک نوبتی و عناصر نقش‌آفرینی است که در آن انتخاب‌ها و تصمیم‌های شما، در روند داستانی بازی تأثیرگذار خواهد بود. همچنین هرکدام از افراد تیم شش‌نفره شما منحصربه‌فرد بوده و تجهیزات و قابلیت‌های آن‌ها را می‌توانید تغییر داده و یا ارتقا دهید. همچنین به‌مرور با پیشروی در بازی، شما به تکنولوژی‌ها و تجهیزات بهتر و پیشرفته‌تری دست پیدا خواهید کرد، برای مثال می‌توانید کامیونی تهاجمی بسازید و برای حرکت در نقشه از آن استفاده کنید و یا مقر اصلی‌ای بنا کنید که در آن افراد جدید برای تیم خود آموزش داده‌شده تا در صورت نیاز جایگزین اعضای اصلی تیم بشوند. عمق گیم پلی بازی به دلیل وجود عناصر نقش‌آفرینی بسیار زیاد بوده و باعث می‌شود ساعت‌ها در دنیای آن سرگرم شوید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Divinity Original Sin 2 و XCOM 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Wasteland 3 Cult of the Holy Detonation با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.