دانلود بازی Windjammers 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Windjammers 2

بازی‌های ورزشی امروز تنوع بالایی پیدا کرده‌اند و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های ورزشی و جذاب را به خورد طرفدارانشان می‌دهند. تجربه این ورزش‌ها در دنیاهای مجازی شاید کمی متفاوت باشد اما در لذت‌بخش و سرگرم‌کننده بودن آن‌ها شکی نیست. به‌جز ورزش‌های محبوب و پرطرفداری مثل فوتبال، رشته‌های دیگر نیز در میان این عناوین دیده می‌شوند. بازی Windjammers 2 از استودیو Dotemu عنوانی جذاب و سرگرم‌کننده بوده که یک ورزش خیالی و مهیج را با الهام از پرتاب دیسک با سبک و سیاقی آرکید به خوردتان می‌دهد تا در هیجان بی‌حدومرز غرق شوید.

بازی در دنیایی جریان دارد که یکی از رشته‌های ورزشی محبوب در جهان، پرتاب دیسک است؛ اما این پرتاب دیسک سبکی متفاوت داشته و بین دو بازیکن در زمین ورزشی جریان پیدا می‌کند. این بازی که شماره دوم سری محسوب می‌شود، عناصر محبوب و دوست‌داشتنی بازی اول را در کنار چیزهای جدیدی تلفیق کرده تا بهترین تجربه را در اختیار شما قرار دهد. گیم پلی بازی سرعت بسیار زیادی داشته و یادگیری آن ساده است اما از طرفی ماهر شدن در آن زمان زیادی لازم خواهد داشت.

گرافیک هنری و دوبعدی بازی ازجمله ویژگی‌های جذابش است که در بازی اول نیز حضور داشت. وجود کاراکترهای جدید با قابلیت‌های منحصربه‌فرد، انواع و اقسام ضربه‌ها و فنون ورزشی جذاب و موسیقی پرانرژی تجربه شما را لذت‌بخش‌تر هم می‌کند. پرتاب دیسک به دیوارهای میدان ورزشی باعث کمانه کردنش می‌شود که خودش عمق گیم پلی را بیشتر کرده است. علاوه بر این تلفیق این ضربات با قابلیت‌های هر کاراکتر، تنوع خوبی به گیم پلی بخشیده که در آن هر راند متفاوت و سرگرم‌کننده رقم می‌خورد. اگر به سبک بازی‌های ورزشی و آرکید علاقه دارید، این عنوان جذاب را به‌هیچ‌عنوان از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Pinball FX3 و Nickelodeon All-Star Brawl را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Windjammers 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.