دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem Bloodtrail برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem Bloodtrail

مدتی است استودیوهای مختلف به ساخت بازی‌های سیاه‌چاله‌ای و اکشن نقش‌آفرینی توجه بیشتری دارند. در این میان استودیو WOLCEN Studio نیز با اولین بازی خود به نام Wolcen Lords of Mayhem به بازار واردشده است و اهداف بزرگی را در سر می‌پروراند. این بازی شمارا در نقش یکی از بازماندگان قتل‌عام بزرگی هستید که افراد زیادی را به کام مرگ کشاند و حالا باید جلوی نیروی شیطانی و شر را بگیرید. برای این کار تمرین‌های نظامی زیادی را پشت سر گذاشته‌اید و کامل آماده خونین‌ترین نبردها و خشونت‌بارترین جنگ‌های تاریخ خود شوید. شما ابزاری برای کشتار هستید و خودتان را برای همه‌چیز آماده کنید.

به‌عنوان یکی از بازماندگان قتل‌عام Castagath که توسط استاد بزرگ به نام هایملاک نجات پیداکرده‌اید، حالا وارد ارتشی بزرگ از جوانانی پرشور و هیجان شده‌اید که تمریناتی نظامی و سخت را برای تبدیل‌شدن به سربازی ماوراء انسان باقدرت هایی خارق‌العاده می‌بینند. شما شانس دریافت دستورات و راهنمایی‌های کاربردی از استاد بزرگ نیز دارید و برای همین چون ستاره‌ای میان این مبارزان می‌درخشید و چشم امید تمام ارتش به شماست. اخیراً حمله‌ای به بخشی از ارتش برادری انجام‌گرفته است و هرچند که ماهیت آن نامشخص است اما تمام سربازان قسم یاد می‌کنند تا تمام نقاط مختلف دشمن را به خاک و توبره بکشانند و زمین و آسمان را برایشان پر از جهنمی از تیر و شمشیر کنند. در ادامه شما به ساحلی نزدیک شهر Stormfall منتقل خواهید شد و شروع به قتل و کشتار دشمنان خودخواهید کرد. این‌طور است که عدالت را به این سرزمین خون‌بار و مصیبت‌دیده بازخواهید گرداند.

بازی Wolcen Lords of Mayhem انتقام در سرزمین بی‌نام نشان است. برای پیشرفت در بازی نیاز به جمع‌آوری منابع مختلف دارید و برای نمونه نفس خوبی برای جاخالی دادن و البته حرکت سریع‌تر نیاز دارید. آیتم‌های مختلفی در بازی حاضر هستند و هرکدامشان قدرتی جداگانه به شما می‌بخشند و البته توانایی‌های مختلف هم با پیشرفت در بازی یک‌به‌یک باز می‌شوند و در آخر به یک غول تبدیل خواهید شد که هیچ‌کس یارای مبارزه با شما نخواهد بود. کیفیت بصری بازی بسیار چشم‌نواز است و معجون اکشن و نقش‌آفرینی فوق‌العاده خوش‌طعم ازکاردرآمده است. توسعه‌دهنده آپدیت‌های بلندمدتی برای بازی در نظر دارد و برای همین منتظر محتوای بیشتر نیز باشید. اگر به دنبال بازی‌های مشابه می‌گردید، ما Path of Exile و Grim Dawn Forgotten Gods را پیشنهاد می‌کنیم.

در ادامه برای دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem Bloodtrail با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.