دانلود بازی World of Warships برای کامپیوتر

دانلود بک آپ Epic Games بازی World of Warships

دانلود بازی World of Warships

یکی از سبک‌هایی که در بازی‌های ویدیویی به آن کمتر توجه شده است، بازی‌هایی هستند که تمرکزشان کشتی‌های جنگی بوده و نبردهای وسیع دریایی را به تصویر می‌کشند. در طول تاریخ بازی‌های ویدیویی، کمتر شاهد عناوینی این‌چنینی بوده‌ایم که شاید برای طرفداران این ژانر، کمی ناامیدکننده باشد. بازی World of Warships از استودیو Wargaming Group کامل‌ترین و بهترین عنوان موجود در این ژانر بوده که نبردهای آنلاین وسیع و چندنفره را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

همان‌طور که از اسم بازی پیداست، شما باید کنترل یک کشتی جنگی را برعهده‌گرفته و به نبرد با سایر بازیکنان در نقشه‌هایی وسیع و دریایی بروید. ازلحاظ بازه زمانی، بازی در نیمه اول قرن بیستم جریان داشته و اکثر کشتی‌های دریایی موجود نیز برای همان دوران هستند. بیش از 400 مدل کشتی جنگی مختلف در بازی حضور داشته، از کشتی‌های کوچک‌تر که سرعت بالایی داشته و قدرت مانور بیشتری دارند تا کشتی‌های بزرگ و غول‌پیکر و یا حتی حامل‌های هواپیماهای جنگی.

بازی عناصری از عناوین نقش‌آفرینی را نیز در خودش جای‌داده تا با پیشروی در آن، کشتی خود را ارتقا داده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه کنید. بسیاری از کشتی‌های موجود در بازی، در دوران جنگ جهانی اول و دوم هم حضورداشته‌اند. شما علاوه بر اینکه می‌توانید تک‌نفره وارد نبرد با سایرین شوید، این امکان را دارید که به همراه دوستان خود تیمی تشکیل داده و به جنگ با تیم‌های دیگر بروید. گیم پلی بسیار مهیج بوده و کنترل کردن کشتی‌های مختلف با قابلیت‌های منحصربه‌فردی که دارند، بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در ادامه برای دانلود بازی World of Warships با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.