دانلود بازی X4 Foundations Cradle of Humanity برای کامپیوتر

دانلود بازی X4 Foundations Cradle of Humanity

فضا و کهکشان سوژه‌هایی پرطرفدار و جذابی برای بازی‌های ویدیویی بوده‌اند. استودیوهای بازی‌سازی عناوین مختلفی را با این سبک و سیاق ارائه داده‌اند و به علت اینکه این سوژه، دست آن‌ها را در خیال‌پردازی و نوآوری بازی می‌گذارد، در اکثر مواقع بازی‌های آن‌ها به عناوین موفق و پرطرفداری تبدیل‌شده‌اند. بازی X4 Foundations از استودیو Egosoft یکی از این بازی‌ها است که به‌تازگی بسته الحاقی Cradle of Humanity برای آن ارائه‌شده و ماجراجویی‌های آن را به سیاره زمین و منظومه شمسی آورده است.

داستان بازی بیشتر راجع به زمین و اتفاقاتی در آن افتاد و همچنین سرنوشت انسان‌ها در طول جریان بازی است. بازی دو نژاد جدید از انسان‌ها را معرفی می‌کند که سفینه‌های مخصوص به خود، ارز و جایگاه سیاسی منحصربه‌فرد خودشان را دارند. این بسته الحاقی در کنار آپدیت رایگان 4.0 برای بازی اصلی ارائه‌شده است که ویژگی‌های زیادی را در کنار بهبود گرافیک بازی به آن اضافه کرده است.

دنیای این بازی همان‌طور که میدانید بسیار گسترده و وسیع است و شما با یک کهکشان گسترده روبه‌رو هستید تا در آن ماجراجویی کرده و گوشه‌های مرموز آن را کشف کنید. این بسته الحاقی دنیای بازی را بیش‌ازپیش گسترده‌تر کرده و نقاط جدیدی از کهکشان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در آن‌ها به اکتشاف بپردازید. گستره‌ی متعددی از سفینه‌های فضایی مختلف که هرکدام کارایی منحصربه‌فردی در ماجراجویی شما دارند در اختیار شما است. همچنین سیستم تجاری و دیپلماسی‌ای که در کهکشان حاکم است زنده و پویا بوده و دنیای بازی همواره در حال تغییر است که تجربه را برای شما واقع‌گرایانه‌تر کرده و حس شبیه‌سازی را به‌خوبی به شما منتقل کند.

از جلوه‌های بصری و گرافیک زیبای بازی نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد چراکه با یکی از زیباترین بازی‌های فضایی روبه‌رو هستید. تجربه ماجراجویی در این دنیای زیبا، گسترده و سرشار از ماجراهای هیجان‌انگیز را هرگز از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Space Engineers و Breathedge را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی X4 Foundations Cradle of Humanity با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.